Natura SibericaKamchatkan Mineral naturalna pasta do zębów

2×
Natura Siberica Kamchatkan Mineral naturalna pasta do zębów
Natura Siberica Kamchatkan Mineral naturalna pasta do zębów
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
23,40

Zaoszczędź 41%
100 g
13,80

W magazynie | 13,80 / 100 g, w tym VAT | Kod: NTR02906
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 6.12.2021
Nasze sklepy
wtorek 7.12.2021

Pasta do zębów Natura Siberica Kamchatkan Mineral jest przeznaczona do delikatnego wybielania zębów. Skutecznie usuwa niepożądane przebarwienia z zębów, a przy regularnym stosowaniu wynagradza bardziej promiennym uśmiechem.

Właściwości:

  • wybiela zęby
  • pielęgnuje dziąsła
  • mineralizuje szkliwo zębów
  • odświeża oddech

Skład:

  • bez fluorku

Sposób użycia:
Nanieś odpowiednią ilość pasty na szczoteczkę do zębów i myj zęby co najmniej przez 2 minuty. Dokładnie wypłucz usta.

Rosyjska marka Natura Siberica specjalizuje się w produkcji i sprzedaży kosmetyków organicznych. Jej bogata oferta obejmuje dziesiątki wysokiej jakości produktów przeznaczonych dla klientów w każdej kategorii wiekowej.
Wszystkie produkty marki Natura Siberica są zainspirowane dziką przyrodą Syberii i Dalekiego Wschodu. W ich składzie można znaleźć np. szarłat zwisły, nostrzyk biały, ślaz zygmarek i inne interesujące rośliny. Wiele z nich Natura Siberica uprawia na własnej farmie - pierwszej tego typu w Rosji.
Natura Siberica kładzie duży nacisk na badania i rozwój. Co ciekawe, firma ta organizuje ekspedycje, których głównym celem jest poszukiwanie nowych składników. Oprócz tego współpracuje z różnymi instytucjami naukowymi i specjalistycznymi ośrodkami.
Kosmetyki Natura Siberica są skuteczne, ekologiczne, a oprócz tego atrakcyjne cenowo. O ich wyjątkowości świadczy również fakt, że w czasie swojej działalności firma otrzymała wiele prestiżowych nagród i certyfikatów. Marka Natura Siberica z pewnością zainteresuje każdego, kto poszukuje wysokiej jakości kosmetyków w przystępnych cenach.