Mugler Aura woda toaletowa dla kobiet

2×
Mugler Aura woda toaletowa dla kobiet
Mugler Aura woda toaletowa dla kobiet
50 ml
182,90

365,80 / 100 ml, w tym VAT
Kod: THM05358 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro czwartek 17.06.2021
Nasze sklepy
już jutro czwartek 17.06.2021

Opis Mugler Aura
Skład

Podążaj za swoim instynktem! Woda toaletowa Mugler Aura zaprowadzi Cię do tajemniczego i fantastycznego wszechświata. Dzięki jej aromatycznej kompozycji znów połączysz się ze swoją najgłębszą naturą, dzięki czemu możesz odkryć nowy horyzont światła.

  • zmysłowa i tajemnicza aromatyczna kompozycja
  • przedstawia fantastyczny wszechświat kobiecości
  • doskonale uzupełni kreację podczas chłodnych dni

Skład zapachu
Tajemniczy początek zapachu Mugler Aura należy do rześkiej nuty ekstraktu z gruszki, którą uzupełnia kwiatowa nuta hibiskusa. Po chwili pojawia się zmysłowa i korzenna wanilia oraz korzeń irysa, który dodaje zapachu głębi i tajemniczości.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
hibiskus, gruszka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
tiger liana
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
wanilia z Tahiti, korzeń irysa
Grupy zapachów
aromatyczne

O marce Mugler

Thierry Mugler (* 1948, Strasburg, Francja) pierwszy salon mody został otwarty w 1973 roku w stolicy mody - Paryżu. W latach 70 lat specjalizował  się w projektach dla francuskich kobiet wychodząc naprzeciw istniejącym trendom.
Perfumy zaczął projektować dopiero w roku 1992 roku. Sam Thierry Mugler widzi siebie jako dyrygenta, płynnie prowadzącego cały świat mody - akcesoria i dodatki i oczywiście perfumy.

Recenzje Mugler Aura2