Mugler Angel Muse woda toaletowa flakon napełnialny dla kobiet

2×
Mugler Angel Muse woda toaletowa flakon napełnialny dla kobiet
Mugler Angel Muse woda toaletowa flakon napełnialny dla kobiet
50 ml
225,90

451,80 / 100 ml, w tym VAT
Kod: THM05087 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro czwartek 17.06.2021
Nasze sklepy
już jutro czwartek 17.06.2021

Opis Mugler Angel Muse
Skład

Chcesz wyróżniać się z tłumu, ale w delikatny, kobiecy sposób?! Woda toaletowa dla kobiet Mugler Angel Muse z flakonem napełnianym, rozkocha Cię swoim aromatem, idealnie oddającym styl zapachów Muglera, ale w delikatniejszej bardzo kobiecej odsłonie.

  • orientalny zapach z nutami gourmand
  • dla kobiet, które lubią się wyróżniać
  • doskonały zapach na dzień i szczególne okazje

Skład zapachu
Angel Muse to radosna, delikatna i gourmandowa woda toaletowa, która od nowa interpretuje duet kremu orzechowego i wetiweru, dając niezwykle miękki i subtelny efekt. Zapach jest subtelny, jego początkowe nuty są owocowe dzięki marakui, cytrynie i mandarynce, ale serce zapachu i jego baza to już słodka kombinacja masła orzechowego, czekolady, karmelu, które łagodzą liście czarnej porzeczki oraz wetiweru.

Historia zapachu
Zapach powstał w 2017 roku, jego kosmiczna butelka w kształcie kamyka jest w całości pokryta nieodpartym metalicznym lakierem z efektem różowego złota. Napełniany flakon nadaje się do ponownego uzupełnienia.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
cedrat, pomarańcza, marakuja
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
orzech laskowy, liście czarnej porzeczki
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
karmel, wetiweria, czekolada
Grupy zapachów
orientalne

O marce Mugler

Thierry Mugler (* 1948, Strasburg, Francja) pierwszy salon mody został otwarty w 1973 roku w stolicy mody - Paryżu. W latach 70 lat specjalizował  się w projektach dla francuskich kobiet wychodząc naprzeciw istniejącym trendom.
Perfumy zaczął projektować dopiero w roku 1992 roku. Sam Thierry Mugler widzi siebie jako dyrygenta, płynnie prowadzącego cały świat mody - akcesoria i dodatki i oczywiście perfumy.

Recenzje Mugler Angel Muse2