Mugler Alien Man Fusion woda toaletowa dla mężczyzn

4×
Mugler Alien Man Fusion woda toaletowa dla mężczyzn
Mugler Alien Man Fusion woda toaletowa dla mężczyzn
100 ml
198,90

198,90 / 100 ml, w tym VAT
Kod: THM05406 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 26.04.2021
Nasze sklepy
poniedziałek 26.04.2021

Opis Mugler Alien Man Fusion
Skład

Kiedy spotyka się słońce z księżycem oraz dzień i noc spotykają się, wtedy następuje zaćmienie. A w ten moment rodzi się woda toaletowa Mugler Alien Man Fusion. Jej mocny i ciepły aromat tworzy tak wyjątkowy, jak i odurzający zapach. Poczuj tę mocną eksplozję energii na własnej skórze!

  • skórzano-przyprawowy zapach z drzewną nutą
  • olśniewająca eksplozja energii, towarzysząca Ci cały dzień
  • podkreśla zmysłowość i energię mężczyzn

Skład zapachu
Początek eksplozji rozpoczyna się nutą świeżej cytryny, którą uzupełnia pikantny imbir. Potem dołącza się wibrujący aromat kwiatu osmantusa wraz ze zmysłową i męską skórą. A całość uzupełnia drzewny akord buku parzonego wraz z intensywną kawą, która dodaje zapachu głębi.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
imbir, cynamon
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
osmanthus, skóra
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
drzewo, kawa
Grupy zapachów
skórzane, przyprawowe, drzewne

O marce Mugler

Thierry Mugler (* 1948, Strasburg, Francja) pierwszy salon mody został otwarty w 1973 roku w stolicy mody - Paryżu. W latach 70 lat specjalizował  się w projektach dla francuskich kobiet wychodząc naprzeciw istniejącym trendom.
Perfumy zaczął projektować dopiero w roku 1992 roku. Sam Thierry Mugler widzi siebie jako dyrygenta, płynnie prowadzącego cały świat mody - akcesoria i dodatki i oczywiście perfumy.

Recenzje Mugler Alien Man Fusion4