Skip to main content

MoschinoToy 2 Bubble Gum zapach do włosów dla kobiet

1×
Moschino Toy 2 Bubble Gum zapach do włosów dla kobiet
Moschino Toy 2 Bubble Gum zapach do włosów dla kobiet
30 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: MOS02339

Lubisz skropić kroplą ulubionych perfum także włosy? To jednak powoduje ich nadmierne wysuszenie i naruszenie ich struktury. Rozwiązaniem jest specjalny zapach do włosów Moschino Toy 2 Bubble Gum. Nada włosom wspaniały zapach, nie powodując żadnych uszkodzeń.

Właściwości:

  • wzmocni intensywność zapachu z tej samej kolekcji
  • wspaniale nadaje się na prezent, w połączeniu z perfumami
  • sprawi radość każdej kobiecie

Włoska marka Moschino stała się słynna dzięki swoim zabawnym, pomysłowym i kolorowym kreacjom z domieszką dowcipu i prowokacji. I właśnie takie są również perfumy Moschino.

Założyciel marki Franco Moschino zawsze kochał sztukę i jego snem było stać się malarzem. Jednak by mógł opłacić czesne na studiach, zaczął dorabiać jako ilustrator dla dużych magazynów mody, gdzie w 1971 roku zaczął współpracę z Gianni Versace. Moda stała się jego pasją i w 1983 roku założył swoją własną markę, która jest dziś znana na całym świecie. Modele Moschino założyli również sportowcy na uroczystym otwarciu zimowych olimpijskich gier v Turynie, Kylie Minogue na trasie Showgirl: The Greatest Hits Tour, albo Madonna w trakcie trasy koncertowej Sticky & Sweet Tour.

Pierwsze perfumy Moschino – Moschino for Women – zobaczyły światło dzienne w 1987 roku. Do najpopularniejszych zapachów tej zabawnej marki należy woda toaletowa dla kobiet Moschino Funny!, Moschino I Love Love lub Moschino Fresh Couture w zabawnym flakonie przypominającym środek do czyszczenia. Uwagę również należy zwrócić na kwiatowy damski zapach Moschino Cheap & Chic lub wodę toaletową dla mężczyzn Moschino Uomo?.