MontblancLegend woda perfumowana dla mężczyzn

9×
Montblanc Legend woda perfumowana dla mężczyzn
Montblanc Legend woda perfumowana dla mężczyzn
Zaoszczędź
322,50

Zaoszczędź 29%
100 ml
227,50

W magazynie | 227,50 / 100 ml, w tym VAT | Kod: MBL02203
1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 27.01.2022
Nasze sklepy
czwartek 27.01.2022

Podkreślaj zapachem swoją dominację, elegancję i aktywnego ducha! Woda perfumowana dla mężczyzn Montblanc Legend oczarowuje od pierwszych chwil! Zapach jest głęboki i niezwykle męski. Na pewno nie pozostaniesz obojętny.

  • aromatyczny, drzewny zapach
  • dla mężczyzny lubiącego życiową aktywność
  • idealny zapach na co dzień

Skład zapachu
Zapach rozpoczyna się zmysłowym aromatem bergamotki i liści fiołka. Środkowe nuty zapachowe pełne są tajemniczości i zmysłowego drzewnego aromatu, połączonego z magnolią i jaśminem. Baza zapachu zakskakuje swą skórzaną, niezwykle pociągającą głębią, którą dopełnia mech dębowy. Całość jawi się niezwykle męsko i zmysłowo.

Pełna lista składników

ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, CITRAL, CITRONELLOL, COUMARIN, LIMONENE, GERANIOL, LINALOOL. Za skład produktu odpowiada producent. Ze względu na ewentualne zmiany zalecamy sprawdzenie składu produktu bezpośrednio na opakowaniu.
Cały tekst

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
fiołek
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
nuty drzew
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
skóra
Grupy zapachów
aromatyczne, drzewne, fougère

Montblanc została założona w 1906 roku w Hamburgu, jako firma produkująca luksusowe pióra. Montblanc założyło trzech mężczyzn - Voss, Nehemiasz i Eberstein - którzy dali  początek jednej z najbardziej luksusowych i ekskluzywnych marek. Przez lata Montblanc koncentrował się wyłącznie na wysokiej jakości artykułach i akcesoriach piśmienniczych, z biegiem czasu rozszerzył produkcję, w tym perfumy. Dziś marka jest bardzo aktywna charytatywnie, zwłaszcza w  walce z analfabetyzmem i nierównym dostępem do edukacji. Montblanc posiada 66 sklepów na całym świecie od Hamburga, przez Bobmaj po Brisbane.  Nie musisz jednak podróżować tak daleko po cedrowy Montblanc Starwalker, czy elegancki Montblanc Individuel, wystarczy odwiedzić naszą stronę.