Montale Aoud Roses Petals

woda perfumowana unisex 50 ml

1×
Montale Aoud Roses Petals woda perfumowana unisex 50 ml
Montale Aoud Roses Petals woda perfumowana unisex 50 ml
Montale Aoud Roses Petals woda perfumowana unisex 50 ml
Montale Aoud Roses Petals woda perfumowana unisex 50 ml
jb40eFIqm3Q
v7Zl0pgN1Lk
50 ml
319,00

Kod: MNT1913 | 2 w magazynie
szt.
Dostawa kurierem DPD
wtorek 28.05.2019
Nasze sklepy
wtorek 28.05.2019
Montale Aoud Roses Petals
50 ml | 319,00

Opis perfum Montale Aoud Roses Petals

Montale Aoud Roses Petals to orientalny, kwiatowo-drzewny zapach unisex z wyraźnymi akordami szlachetnego drewna oud i róży. Należy do pierwszej francuskiej generacji perfum, której wyróżnikiem jest unikalne drewno oud, surowiec o aromacie żywicy. Generacji, którą przedstawiła światu marka Montale, znana przede wszystkim z miłości do zapachów Orientu i Arabii oraz ich magicznej historii. Podobnie jak wszystkim zapachom sygnowanym przez Montale, także wodzie perfumowanej Aoud Roses Petals jej tajemniczy twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir.

Główny składnik perfum Aoud Roses Petals stanowi drewno z drzewa aquilaria, nazywane też drewnem agarowym, aoud czy (po arabsku) oudh. To niezwykły surowiec o żywicznym aromacie, najdroższe drewno na świecie, które od wieków wykorzystuje się do produkcji kadzidła i (zwłaszcza arabskich) perfum. Ten iście królewski komponent, zwany niekiedy „płynnym złotem” lub „drzewem bogów”, łączy się w Montale Aoud Roses Petals z popularnym zapachem róży.

Woda perfumowana Aoud Roses Petals emanuje świeżością róży herbacianej w towarzystwie aromatu pelargonii, rzadkich arabskich drzew i oczywiście szlachetnego drewna oud. Całość tworzy promienną, różano-drzewną kompozycję. Róża, drzewo gwajakowe, ambra, szafran, cedr, drewno agarowe, pelargonia i drzewo tekowe łączą się, tworząc wspaniały, orientalny zapach. Wstęp należy tutaj do delikatnej róży, do której dołącza głęboka, drzewna nuta z lekkim, żywicznym akcentem.

Jakby posługując się tajemną wiedzą, zdobytą podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej, Pierre Montale stworzył perfumy, które stanowią kolejne, fascynujące połączenie jego ulubionego surowca – drewna oud – z uwielbianą królową kwiatów, różą. Mimo prostoty, kompozycja wywiera niezwykłe, intrygujące wrażenie.

Tak jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, także perfumy Auod Roses Petals stworzono z naturalnych materiałów najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu. Aoud Roses Petals dzięki ich świeżości, a zarazem głębokości, nadają się idealnie do noszenia przez cały rok, w dzień i wieczorem. Docenią je kobiety i mężczyźni, mających słabość do zapachu róży z orientalnym akcentem. Aoud Roses Petals powinien też wypróbować każdy, kto ceni prawdziwą jakość i chce poczuć magię Orientu.

Oprócz mistrzowsko skomponowanych woni, wszystkie perfumy marki Montale urzekają oryginalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Aoud Roses Petals podkreśloną matowym złotem, ale wyjątkowości flakonom nadaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum.

Montale Aoud Roses Petals – świeżość róży z drzewnym, orientalnym akcentem.

Skład

Złożenie
agar, bursztyn, cedr, drzewo gwajakowe, drzewo tekowe, róża, szafran
Grupy zapachów
drzewne, kwiatowe

O marce Montale

Perfumy Montale | Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.
Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum.
Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe).
Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Drzewo aragowe to prawdziwie królewski składnik w całym świecie perfumiarskim, a zwaszcza na Wschodzie, gdzie przypisuje się mu właściwości afrodyzjakalne. Nie bez przyczyny nazywa się je „płynnym złotem“ czy „drzewem bogów“.
Już pierwsze perfumy marki Montale szybko zyskały sympatię i pozytywny odzew nie tylko klientów, ale także specjalistów i krytyków. Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około stu zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje. Perfumy Montale zapraszają do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Wykonane są z aluminium, co zapewnia perfumom doskonałą ochronę i wysoką trwałość. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, że perfumy idealnie nadają się w podróż.
Wybierz spośród perfum Montale swój eliksir miłości czy cudowną miksturę gwarantującą szczęście i daj się oczarować magii i historii Orientu.  

Ocena Montale Aoud Roses Petals

Dodać nową opinię

5.0
1 ocena
1
wygląd flakonu
trwałość zapachu
intensywność
wrażenie ogólne