MontaleSoleil De Capri woda perfumowana unisex

2×
Montale Soleil De Capri woda perfumowana unisex
Montale Soleil De Capri woda perfumowana unisex
Zaoszczędź
405,00

Zaoszczędź 33%
100 ml
267,60

267,60 / 100 ml, w tym VAT
Kod: MNT1522 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 26.10.2021
Nasze sklepy
wtorek 26.10.2021

Opis Montale Soleil De Capri
Skład

Montale Soleil De Capri to kwiatowo-owocowy zapach unisex z akordami cytrusów. Ta woda perfumowana francuskiej marki, znanej przede wszystkim z miłości do aromatów Orientu i Arabii oraz ich niezwykłej historii, prezentuje ożywczą harmonię cytrusowych i kwiatowych woni. Podobnie jak wszystkim zapachom sygnowanym przez Montale, także perfumom Soleil De Capri ich nieco tajemniczy twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir.

Woda perfumowana Soleil De Capri łączy tony włoskich cytrusów, grapefruitów i tropikalnego drzewa owocowego kumkwat z sercem z białych kwiatów na bazie białego piżma i śródziemnomorskich przypraw. Całość promieniuje radością i, jak sama nazwa wskazuje, przywołuje słoneczny dzień w cudownej Zatoce Neapolitańskiej. Tak jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, także perfumy Soleil De Capri składają się z naturalnych materiałów najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu.

Montale Soleil De Capri to godny uwagi, uniwersalny aromat, który dzięki doskonale dobranym słodkim, delikatnym, cytrusowym i piżmowym akordom ujmuje swoim uniwersalizmem. Lekki, elegancki i optymistyczny zapach Soleil De Capri rozjaśni Twoją twarz uśmiechem, wywołując dobry nastrój i optymistyczne nastawienie do życia. Jakby posługując się tajemną wiedzą, zdobytą podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej, Pierre Montale stworzył pachnący eliksir szczęścia.

Woda perfumowana Montale Soleil De Capri rozświetli Cię od wewnątrz o każdej porze roku i dnia. Pokochają ją wszyscy miłośnicy kwiatowo-owocowych woni z cytrusową nutą, szczególnie zamkniętych w orientalnych kompozycjach. Powinien je wypróbować każdy, kto potrafi docenić jakość i oryginalność, a także osoby, które umieją cieszyć się życiem.

Oprócz genialnie dobranych woni, wszystkie perfumy marki Montale urzekają niebanalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Soleil De Capri podkreśloną delikatnym, srebrzystym odcieniem, ale wyjątkowości flakonom dodaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum.

Montale Soleil De Capri – pełny blasku eliksir radości życia.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
kumkwat, grejpfrut, cytrusy
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
białe kwiaty
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
przyprawy, piżmo
Grupy zapachów
owocowe, kwiatowe

O marce Montale

Perfumy Montale | Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.
Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum.
Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe).
Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Drzewo aragowe to prawdziwie królewski składnik w całym świecie perfumiarskim, a zwaszcza na Wschodzie, gdzie przypisuje się mu właściwości afrodyzjakalne. Nie bez przyczyny nazywa się je „płynnym złotem“ czy „drzewem bogów“.
Już pierwsze perfumy marki Montale szybko zyskały sympatię i pozytywny odzew nie tylko klientów, ale także specjalistów i krytyków. Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około stu zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje. Perfumy Montale zapraszają do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Wykonane są z aluminium, co zapewnia perfumom doskonałą ochronę i wysoką trwałość. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, że perfumy idealnie nadają się w podróż.
Wybierz spośród perfum Montale swój eliksir miłości czy cudowną miksturę gwarantującą szczęście i daj się oczarować magii i historii Orientu.  

Recenzje Montale Soleil De Capri2