Miu Miu Twist woda perfumowana dla kobiet

12×
Miu Miu Twist woda perfumowana dla kobiet
Miu Miu Twist woda perfumowana dla kobiet
100 ml
470,50

470,50 / 100 ml, w tym VAT
Kod: MIU00126 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro czwartek 17.06.2021
Nasze sklepy
już jutro czwartek 17.06.2021

Opis Miu Miu Twist
Skład

Woda perfumowana Miu Miu Twist ucieleśnia niewiarygodną kreatywność kobiet XXI wieku. Odkryj nowoczesną interpretację zmysłowości.

  • kwiatowo-drzewny zapach
  • dla kobiety młodej duchem
  • idealny do noszenia na co dzień

Skład zapachu
W górnych, początkowych nutach poczujesz odświeżającą bergamotkę i delikatne kwiaty jabłoni. Serce zapachu tętni różowym piżmem, nadając całej kompozycji nieodparcie zmysłowy charakter. Za rozgrzewający i głęboki charakter wody perfumowanej odpowiada baza, stanowiąca połączenie drzewa cedrowego i ambry.

Historia zapachu
Włoska marka modowa Miu Miu w swoich inspiracjach uwzględnia nieoczekiwane kontrasty nowoczesnej kobiety. W ten trend wpisuje się również woda perfumowana Miu Miu Twist. Wygląd flakonu bazuje na vintage design – pikowany korpus ozdobiono eleganckimi elementami w kolorze czarnym, złotym i różowym. Daj się oczarować tym oryginalnym, eleganckim zapachem, który pojawił się na rynku w 2019 roku.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
bergamotka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
kwiat jabłoni
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
bursztyn, cedr
Grupy zapachów
kwiatowe, drzewne

O marce Miu Miu

Kreatywna marka modowa Miu Miu jest pełna przeciwieństw, balansuje między prostotą i prowokacją. Jest odzwierciedleniem współczesnej kobiety, która jest uwodzicielska, niekonwencjonalna i podąża za swoimi marzeniami.

Marka zawdzięcza swoją nazwę wnuczce założyciela domu mody Prada. Włoska projektantka Miuccia Prada celowo odeszła od tradycyjnej estetyki rodzinnej marki i pod szyldem Miu Miu znalazła miejsce dla własnej ekspresji twórczej. W czasie, gdy Prada wyznawała minimalizm, marka Miu Miu oferowała przeciwwagę – zmysłowe i naprawdę rewolucyjne pojęcie mody.

W roku 2015 na rynku pojawiły się pierwsze perfumy Miu Miu. Ich wyjątkowy kwiatowy aromat i niekonwencjonalny, designerski flakon szybko zdobyły serca wielu kobiet, a sam zapach Miu Miu - wysoką pozycję w branży perfumeryjnej.

Recenzje Miu Miu Twist12