Mercedes-Benz Club woda toaletowa dla mężczyzn

56×
Mercedes-Benz Club woda toaletowa dla mężczyzn
Mercedes-Benz Club woda toaletowa dla mężczyzn
100 ml
129,90

129,90 / 100 ml, w tym VAT
Kod: MCD0074 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro środa 14.04.2021
Nasze sklepy
już jutro środa 14.04.2021

Opis Mercedes-Benz Club
Skład

Spotkanie elegancji z energiczną, młodą duszą. Taka właśnie jest woda toaletowa dla mężczyzn Mercedes-Benz Club – męska i gustowna, a zarazem zmysłowa. Łączy w sobie intensywne, drzewne akordy, ale nie brakuje jej również świeżego powiewu młodości. Jej niezwykły charakter opiera się na kontraście.

  • drzewny, aromatyczny zapach ze świeżymi akordami
  • dla młodego mężczyzny
  • odpowiedni na co dzień

Skład zapachu:
Początkowe akordy pobudzą cię świeżymi, rześkimi aromatami rabarbaru i delikatnie kwaśnych cytrusów. Aromatyczne serce zapachu wypełnione przyprawami stanowi doskonałą zapowiedź głębokiej, zmysłowej bazy przesiąkniętej aromatem drewna, paczuli i fasoli tonka. Kompozycja ta podkreśli twoją męskość i wytworzy wokół ciebie kuszącą aurę.

Historia zapachu:
Zapach Mercedes-Benz Club to kompozycja wyrażająca lekkość młodości, która zawiera w sobie kontrast pomiędzy elegancją a buzującą energią. Nie brakuje w nim również zmysłowych akordów, które otaczają mężczyznę uwodzicielską aurą. Zapach stworzył mistrz perfumiarstwa Olivier Cresp z perfumerii Firmenich.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
rabarbar, cytrusy
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
przyprawy, kardamon, nuty wodne, jagody jałowca
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
paczuli, ambroxan, fasola tonka, nuty drzew
Grupy zapachów
aromatyczne, drzewne

O marce Mercedes-Benz

Perfumy Mercedes-Benz | Mercedes-Benz – sportowa elegancja, dojrzałość i ponadczasowość. Mercedes-Benz to słynna niemiecka marka produkująca luksusowe samochody wyróżniające się sportową elegancją, zaawansowaną technologią oraz doskonałym designem. W 2012 r. marka poszerzyła swoją ofertę o perfumy.
Pierwsze perfumy noszące nazwę Mercedes-Benz by Mercedes-Benz stworzył Oliver Cresp, któremu udało się odzwierciedlić w nich charakter marki. Doskonałość, najwyższa jakość, sportowa elegancja. Tymi cechami wyznaczają się nie tylko auta tej marki, ale również seksowne, męskie perfumy tętniące życiem.
Kolekcja zapachów Mercedes-Benz wyraża osobowość prawdziwego mężczyzny przywiązanego do jakości reprezentowanej przez markę. Wspaniałe, świeże, korzenne i drzewne zapachy dostępne są nie tylko w formie perfum, ale także w formie żeli pod prysznic, produktów do golenia i dezodorantów. Jednak również kobiety, a zwłaszcza miłośniczki nowoczesnego, ponadczasowego luksusu, znajdą coś dla siebie w ofercie marki. Kwiatowo-owocowy zapach Mercedes-Benz for Her został wydany w 2013 r. dzięki współpracy z jej twórcą – Michelem Almairacem.
Zapachy Mercedes-Benz zostały stworzone dla klientów, którzy cenią design, równowagę oraz precyzję szczegółów, a nade wszystko traktują je jako uzupełnienie stylu życia związanego z marką.

Recenzje Mercedes-Benz Club56