Zawieszki i klipsy do smoczków

Filtr
Przedział cenowy

-

Marka
Promocje i prezenty
Ocena
  •   1
  •   1

Zawieszki i łańcuszki do smoczka, które zapewniają bezpieczne mocowanie

Dzięki praktycznemu łańcuszkowi lub klipsowi smoczek nie będzie już lądował na ziemi podczas spaceru ani nie utknie w wózku! Klipsy do smoczka są uniwersalne i pasują do każdego rodzaju i marki smoczka. Po prostu przymocuj jedną stronę do ubranka dziecka lub do wózka, a na drugiej zawieś smoczek. Pozbądź się kłopotów związanych z ciągłym myciem i sterylizacją smoczków, które musisz wiecznie podnosić z ziemi lub podłogi, i już dziś wybierz najlepszy klips do smoczka swojego dziecka!

Jak dobrać odpowiedni klips do smoczka?

Wybierając łańcuszek do smoczka, zwróć uwagę nie tylko na interesujący design i tworzywo, z którego jest wykonany, ale także na sposób mocowania klipsa czy długość samego łańcuszka. Ogólnie rzecz biorąc, długość łańcuszka nie powinna przekraczać 20 cm, aby uniknąć owinięcia się łańcuszka wokół szyi lub głowy dziecka.

Tworzywo, z którego wykonane są zawieszki na smoczki

Klipsy do smoczka wykonane są z bezpiecznych tworzyw w różnych wzorach i kolorach, możesz więc wybierać z bogatej oferty zawieszek, łańcuszków i klipsów.

  • Tekstylna zawieszka do smoczka wykonana jest najczęściej z bawełny lub lnu, oferując szeroką gamę motywów i kombinacji kolorystycznych. Wstążka do smoczka jest bardzo praktyczna, lekka, nie będzie uciskać ani przeszkadzać dziecku.
  • Plastikowy klips lub łańcuszek do smoczka jest wykonany z tworzywa sztucznego wolnego od BPA i jest dostępny w wielu fantastycznych wzorach. Plastikowe klipsy mogą jednak czasem delikatnie uciskać dziecko w niektórych pozycjach podczas snu.
  • Silikonowy klips do smoczka wykonany jest z silikonu spożywczego i bardzo długo zachowuje trwałość, wyglądając jak nowy. Silikonowa zawieszka stanowi doskonały wybór w podróży, oferując przy tym szeroką gamę kolorystyczną.
  • Drewniany klips do smoczka wykonany jest najczęściej z buku, klonu lub jałowca. Drewniany uchwyt na smoczek jest bardzo trwały, zachowuje przyjemny zapach drewna i jest dokładnie szlifowany, będąc całkowicie bezpiecznym dla dziecka.

Metody mocowania klipsów do smoczków

Po jednej stronie uchwytu smoczka znajduje się klips, który po prostu mocuje się do wózka lub ubranka dziecka, ale metody mocowania samego smoczka są różne.

  • Pętelka jest najczęstszą opcją, w jej oczku mocuje się smoczek, umożliwiając jego ruch. Jak założyć zawieszkę na smoczek? Po prostu przewlecz oczko przez uchwyt smoczka, a następnie przez zawieszkę.
  • Klips zapewnia ruchome mocowanie smoczka przy pomocy mechanizmu, którego dziecko nie jest w stanie otworzyć.
  • Rzep utrzymuje smoczek w jednej pozycji i pozwala dziecku go złapać.

Zapomnij o problemach z wiecznie gubiącymi się smoczkami i wybierz dla swojego dziecka odpowiednią zawieszkę na smoczek w pięknych kolorach i motywach!