Termometry do kąpieli dla dzieci

Termometry do kąpieli dla dzieci

Dopasowanie odpowiedniej temperatury wody przy kąpieli noworodka jest niezwykle istotne z uwagi na cienką i wrażliwą skórę! Zapewnij swojemu dziecku przyjemną, a przede wszystkim bezpieczną kąpiel dzięki niezawodnemu termometrowi do wody dla niemowląt. Wybieraj spośród różnych dziecięcych motywów, zwierzęcych kształtów i kolorów!

Termometr do mierzenia temperatury wody dla noworodka – sposób użycia

Temperatura wody dla noworodków powinna mieścić się w zakresie pomiędzy 36°C a 37°C. Precyzyjny termometr do wody pozwoli zapewnić optymalną temperaturę kąpieli. Wystarczy włożyć go do wody, a dzięki czytelnej skali w mgnieniu oka dowiesz się, czy temperatura wody jest bezpieczna dla Twojego dziecka.

Rodzaje termometrów do kąpieli dla niemowląt

  • Cyfrowe termometry do wody są precyzyjne oraz wyposażone w dobrze widoczną sygnalizację temperatury, którą urządzenie mierzy w ciągu kilku sekund.
  • Termometry kąpielowe z podziałką są dokładne i dostępne w wielu atrakcyjnych wzorach. Nie zawierają rtęci.

Nasza rada: Po kąpieli owiń dziecko w ciepły ręcznik dziecięcy, uprzednio lekko podgrzany na grzejniku.

Już dziś wybierz termometr do wody o zabawnym wzorze na notino.pl i zamień kąpiel dziecka we wspaniałą zabawę! W łazience przygotuj również krem dziecięcy, ręcznik kąpielowy, czyste pieluszki oraz inne niezbędne przybory dla niemowląt, trzymając je w zasięgu ręki, by nie oddalać się od dziecka podczas kąpieli.