Pieluchy na basen

Niezawodne pieluchy do wody dla komfortowej kąpieli

Wygodne w noszeniu, a przy tym zapewniające niezawodną ochronę przed przeciekaniem podczas kąpieli! Pieluchy do wody stanowią idealne rozwiązanie, jeśli wybierasz się z dziećmi na basen lub nad morze.

Zalety pieluch na basen

  • Zapobiegają zanieczyszczeniu wody w basenie, zapewniając utrzymanie zawartości wewnątrz pieluchy.
  • Pieluszki do pływania nie absorbują wody z basenu, a tym samym nie przeszkadzają dziecku w swobodnym poruszaniu się.
  • Dzięki zastosowaniu miękkich materiałów, zapewniają komfort noszenia i nie cisną w nóżki.
  • Łatwo się zakładają i dopasowują do ciała dziecka, zapewniając mu maksymalny komfort.

Jak wybrać najlepsze pieluchy do wody?

Przy wyborze pieluch na basen należy kierować się wagą dziecka i częstotliwością kąpieli. Możesz wybierać spośród jednorazowych pieluch do wody lub wielorazowych pieluszek do pływania. Pieluchy na basen przeznaczone są dla dzieci od 3 do 15+ kg.

  • Jednorazowa pieluszka do wody nadaje się na jedną okazję, a po pływaniu należy ją po prostu wyrzucić do kosza. Rozmiar pieluszki należy dobrać do wagi dziecka. Ten typ pieluchy jest dostępny od 3 kg, dlatego nadaje się dla niemowląt.
  • Wielorazowe pieluszki do pływania można prać po kąpieli, dlatego nadają się do wielokrotnego użytku. Niektóre pieluszki zawierają zarówno warstwę nieprzepuszczalną PUL, jak i siatkę ochronną. Niektóre mogą być używane samodzielnie, inne wymagają dodatkowych wkładów separacyjnych. Pieluchy tego rodzaju można dostosować do rozmiarów dziecka dzięki systemom regulacji. Ten typ pieluchomajtek sprawdzi się szczególnie wtedy, kiedy często spędzacie czas w wodzie.

Nasza rada: Jeśli nie masz specjalnej wagi dla niemowląt, zalecamy zważenie się na wadze najpierw z dzieckiem, a następnie bez niego.

Na jakiej zasadzie działają pieluchy do wody?

Wodoodporne pieluszki dla dzieci zostały zaprojektowane tak, aby niezawodnie zatrzymywały w sobie płynną i stałą zawartość, a dzięki elastycznemu obszyciu i szczelnym warstwom nic nie wyciekało na zewnątrz. Zewnętrzna część zapobiega wchłanianiu wody, dlatego pieluchy nie zwiększają swojej objętości, zapewniając komfort noszenia.

Wyposaż swojego maluszka w najlepsze pieluszki do wody, które zapewniają komfort podczas zabaw w wodzie i niezawodną ochronę przed niepożądanymi przeciekami!

Sugestia: Zapoznaj się z ofertą eko pieluch lub pieluch wielorazowych, a także innych artykułów dla dzieci!