Skip to main content

Masaki MatsushimaMasaki/Masaki woda perfumowana dla kobiet

63×
Masaki Matsushima Masaki/Masaki woda perfumowana dla kobiet
Masaki Matsushima Masaki/Masaki woda perfumowana dla kobiet
80 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: MAS0010

Zapach stworzony dla kobiet obdarzonych młodzieńczym wdziękiem. To właśnie woda perfumowana Masaki Matsushima Masaki/Masaki, która urzeka swoją owocową świeżością dopełnioną zmysłowymi, drzewnymi akordami. Zapach ten pobudzi twoją radość z życia i podkreśli twój nieodparty urok.

  • owocowo-kwiatowy zapach z szyprową nutą
  • dla eleganckiej, młodej kobiety
  • stylowy flakon przypominający otwarte na świat ramiona

Skład zapachu:
Już pierwsze nuty kompozycji uwiodą cię owocową świeżością egzotycznych aromatów liczi, czerwonego jabłka, marakuji i rześkiego arbuza. Wyjątkowo kobiece serce zapachu rozkwita aromatami zmysłowych kwiatów wiśni i róży, dopełnionych wyrafinowaną wonią magnolii. Głębia zapachu powraca do apetycznych owocowych aromatów dzięki nucie soczystej maliny, by następnie rozbrzmieć na dobre zmysłowymi, drzewnymi nutami paczuli, piżma i drzewa cedrowego. Kompozycja stanowi wybuchową mieszankę świeżości i zmysłowości zainspirowaną Japonią i Ameryką.

Historia zapachu:
Woda perfumowana dla kobiet Masaki Matsushima Masaki/Masaki powstała z inspiracji modnym życiem, które wiodą młode kobiety mieszkające w Nowym Jorku. Zapach skrywa w sobie urok życia na Park Avenue, zakupów na Piątej Alei, spacerów po Central Parku i wizyt w muzeach na Manhattanie. Jest nowoczesny, elegancki i niezwykle kobiecy. Design flakonu nawiązuje do kształtu otwartych kobiecych ramion.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
czerwone jabłko, marakuja, arbuz, liczi
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
róża, magnolia
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
piżmo, cedr, paczuli, malina
Grupy zapachów
owocowe, kwiatowe

Perfumy Masaki Matsushima | Masaki Matsushima - łączy starą japońską tradycje i nowoczesne trendy. Ten japoński projektant przedstawił swoją pierwszą kolekcję w 1994 roku w Tokio i Paryżu. Jego kolekcja wywołała ogromne zainteresowanie, głównie w Europie ale także w Azji. Nic więc dziwnego że został  wytypowany do przygotowania kolekcji ubiorów dla sportowców na Igrzyska Olimpijskie w 2016 roku w Tokio. Swoje wizje wkomponował także do świata perfum, dlatego nikogo nie zaskoczy kombinacja niezwykłej japońskiej śliwki i czereśni sakura. Perfumy Masaki Matsushima mają charakterystyczne flakony. Czarujące perfumy Masaki Matsushima poprostu musicie mieć.