Marc JacobsDaisy Dream Forever woda perfumowana dla kobiet

7×
Marc Jacobs Daisy Dream Forever woda perfumowana dla kobiet
Marc Jacobs Daisy Dream Forever woda perfumowana dla kobiet
50 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: MAJ0342

Nie bój się żyć z głową w chmurach. Damska woda perfumowana Marc Jacobs Daisy Dream Forever uosabia pełnię radości i beztroski. To zapach dnia spędzonego na łące pod błękitnym niebem, gdzie możesz marzyć bez ograniczeń. Eteryczne połączenie owoców, kwiatów i drzewnych nut wciągnie Cię do świata fantazji i łatwo z niego nie wypuści.

  • uroczy, kwiatowo-owocowy zapach
  • dla beztroskiej kobiety, która chętnie oddaje się marzeniom
  • zapach do noszenia na co dzień

Skład zapachu
Figlarną kompozycję zapachową otwierają soczyste gruszki i orzeźwiające, lekko kwaśne jeżyny, które następnie przechodzą w egzotyczne akordy słodkich owoców liczi, upajającego jaśminu i zmysłowej glicynii. Kwiatowo-owocowe połączenie jak ze snów podkreślają w bazie ciepłe nuty białego drzewa.

Historia zapachu
Elegancki flakon zapachu Marc Jacobs Daisy Dream Forever idealnie pasuje do pozostałych członków rodziny Marc Jacobs Daisy. Błękitne szkło zdobione stokrotkami świetnie podkreśla charakter tej kompozycji zapachowej, która ma uosabiać ideał kobiety według projektanta mody Marca Jacobsa.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
gruszka, jeżyny
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
wisteria, jaśmin, liczi
Grupy zapachów
owocowe, kwiatowe

Amerykański projektant Marc Jacobs już od ponad ćwierćwiecza przesuwa granice światowej mody. Jego twórczość jest oryginalna, nieprzewidywalna i inspirująca. Swój sukces zawdzięcza temu, że nie boi się iść pod prąd, aby odkrywać nieoczekiwane piękno.

Marc Jacobs urodził się w latach 60-tych w Nowym Jorku i ukończył Parson’s School of Design. Pierwszą kolekcję pod własnym nazwiskiem zaprezentował w roku 1986, a rok później został najmłodszym nagrodzonym projektantem na świecie. Równie udane były dla Marca Jacobsa lata dziewięćdziesiąte. Założył własną markę, a następnie został dyrektorem kreatywnym domu modu Louis Vuitton, gdzie stworzył pierwszą kolekcję ready-to-wear w historii firmy. Od 2013 r. zajmuje się już wyłącznie własnymi projektami.

Swój niepowtarzalny styl przenosi również do świata urody. Wierzy, że perfumy, podobnie jak moda, mogą i powinny wyrażać indywidualizm i osobowość. Każdy zapach Marc Jacobs jest oryginalny, luksusowy i ma w sobie coś nieoczekiwanego. Opinią kultowych cieszą się perfumy Marc Jacobs Daisy w kwitnącym flakonie, a także nieco młodsze Marc Jacobs Decadence.