ManceraWild Fruits woda perfumowana unisex

3×
Mancera Wild Fruits woda perfumowana unisex
Mancera Wild Fruits woda perfumowana unisex
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
579,00

Zaoszczędź 23%
120 ml
443,93

W magazynie | 369,94 / 100 ml, w tym VAT | Kod: MCR0165
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 6.12.2021
Nasze sklepy
środa 8.12.2021

Idealne połączenie świeżości i nut owocowych – tym właśnie jest woda perfumowana unisex Mancera Wild Fruits . Ten zapach pełen pulsującej energii stanie się Twoim nieodzownym towarzyszem nie tylko na lato.

  • zapach owocowy
  • zapach cytrusowy
  • zapach kwiatowy
  • unisex – dla kobiet i mężczyzn
  • świeży zapach, idealny na ciepłe dni

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
cytrusy, cytryna, kumkwat
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
czarna porzeczka, fiołek, brzoskwinia, nuty owocowe, jabłko
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
cedr, białe piżmo
Grupy zapachów
owocowe, kwiatowe

Perfumy Mancera skrywają w sobie urok Orientu, pustyni, słońca i nieśmiertelnego luksusu. W ich składzie znajdziesz starannie wybrane, drogocenne składniki, jak np. agar, żywica, skóra, szafran i wiele innych. Z perfumami Mancera będziesz czuć się luksusowo i wyjątkowo.
Marka Mancera została założona w 2008 roku w Paryżu za namową jednego z największych dystrybutorów Zatoki Perskiej - Al Athar. Perfumy Mancera tworzone są dla miłośników intensywnych, orientalnych zapachów i kultury arabskiej.
Oprócz szlachetnego składu perfumy Mancera wyróżnia wygląd ich luksusowych flakonów wyprodukowanych z wysokiej jakości szkła. Podaruj sobie prawdziwy dotyk luksusu i wyjątkowości z oryginalnymi perfumami Mancera!