Mancera Soleil d'Italie woda perfumowana unisex

Mancera Soleil d'Italie woda perfumowana unisex
Mancera Soleil d'Italie woda perfumowana unisex
120 ml

Kod: MCR01081 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Mancera Soleil d'Italie
Skład

Idealne połączenie świeżości i nut owocowych – tym właśnie jest woda perfumowana unisex Mancera Soleil d'Italie . Ten zapach pełen pulsującej energii stanie się Twoim nieodzownym towarzyszem nie tylko na lato.

  • dla nienagannych optymistów
  • zapach unisex

Ważna uwaga

Łatwopalny.

Cały tekst

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
różowy pieprz, mandarynka, limonka, kalabryjska bergamotka, kardamon, gorzka pomarańcza
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
róża bułgarska, nuty wodne, liście paczuli
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
wetiweria, cedr, białe piżmo, ambra, drzewo gwajakowe
Grupy zapachów
cytrusowe, drzewne

O marce Mancera

Perfumy Mancera skrywają w sobie urok Orientu, pustyni, słońca i nieśmiertelnego luksusu. W ich składzie znajdziesz starannie wybrane, drogocenne składniki, jak np. agar, żywica, skóra, szafran i wiele innych. Z perfumami Mancera będziesz czuć się luksusowo i wyjątkowo.
Marka Mancera została założona w 2008 roku w Paryżu za namową jednego z największych dystrybutorów Zatoki Perskiej - Al Athar. Perfumy Mancera tworzone są dla miłośników intensywnych, orientalnych zapachów i kultury arabskiej.
Oprócz szlachetnego składu perfumy Mancera wyróżnia wygląd ich luksusowych flakonów wyprodukowanych z wysokiej jakości szkła. Podaruj sobie prawdziwy dotyk luksusu i wyjątkowości z oryginalnymi perfumami Mancera!

Recenzje Mancera Soleil d'Italie