Przejdź do głównej zawartości

Mama Mio

O marce Mama Mio

Twoja skóra może wyglądać zdrowo i pięknie również w okresie ciąży. Zapewnij jej intensywną pielęgnację w tym wymagającym, a zarazem wyjątkowym czasie. Brytyjska marka kosmetyków do ciała Mama Mio oferuje produkty opracowane specjalnie dla kobiet w ciąży, w okresie połogu i karmiących piersią. Ich pielęgnacyjne formuły zapewniają skórze poddanej czynnikom stresowym niezbędne odżywienie i nawilżenie, pozostawiając ją sprężystą i jedwabiście gładką.

 

Marka Mama Mio została założona w 2004 roku przez przedsiębiorczynię Sian Sutherland oraz jej przyjaciółki Kathy Miller, Tanyę Mackay oraz Jill Dunk. Sian była wtedy w ciąży i poszukiwała dla siebie i swoich znajomych odpowiednich kosmetyków, które zapewniłyby bardzo obciążonej skórze odpowiednią pielęgnację w tym wyjątkowym okresie.

Produkty Mama Mio zawierają składniki najwyższej jakości, a ich formuły na bazie składników pochodzenia roślinnego są wegańskie i zawierają w 100% naturalne substancje zapachowe. Bogate w oleje i masła z kwasami tłuszczowymi omega 3, 6 i 9 odżywiają i ujędrniają skórę. Kosmetyki tej marki opracowano tak, aby naprawdę zaspokajały wszystkie potrzeby kobiet na każdym etapie ciąży.

Wypróbuj kultowe, intensywnie nawilżające masło do ciała Mama Mio Tummy Rub Butter, które zwiększa elastyczność i nawilża skórę czy zawierający 99% składników pochodzenia naturalnego, legendarny olejek do masażu Mama Mio Tummy Rub Oil, zapewniający skórze prawdziwie intensywną pielęgnację. Jeśli martwisz się o widoczność rozstępów, krem do ciała Mama Mio Mama Marks Cream pomoże Ci je zredukować. Zapewnij swojej skórze najlepszą pielęgnację i ciesz się tym pięknym okresem w spokoju i bez obaw.

cały tekst ukryć tekst