Maison Margiela REPLICA Sailing Day woda toaletowa unisex

1×
Maison Margiela REPLICA Sailing Day woda toaletowa unisex
Maison Margiela REPLICA Sailing Day woda toaletowa unisex
Darmowa dostawa
100 ml
426,00

426,00 / 100 ml, w tym VAT
Kod: MMG00196 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
środa 16.06.2021
Nasze sklepy
środa 16.06.2021

Opis Maison Margiela REPLICA Sailing Day
Skład

Bezkresne morze, promienie słońca i ciepła bryza wiejąca w żagle. Wszystko to wybrzmiewa w wodzie toaletowej unisex Maison Margiela Replica Sailing Day, której zapach w mgnieniu oka przeniesie Cię na jacht zmierzający w kierunku przygody.

Poznaj bezkres lazurowego morza i poczuj na własnej skórze jego świeżość.

  • zapach unisex, odpowiedni dla kobiet i mężczyzn
  • najlepiej sprawdzi się w trakcie wiosennych i letnich miesięcy
  • z inspirowanej wspomnieniami kolekcji zapachów Replica

Skład zapachu
W pierwszej kolejności wyczuwalne są akordy wodne, aldehydy i jałowiec. Następnie do głosu dochodzi aromatyczna kolendra, irys i róża. Baza kompozycji, najdłużej utrzymująca się na skórze, oparta jest o prawdziwy bursztyn, orcanox i czerwone algi morskie.

Historia zapachu
Woda toaletowa Maison Margiela Replica Sailing Day stanowi część kolekcji Replica, inspirowanej wspomnieniami z różnych miejsc i chwil. Ta kompozycja przenosi nas na rejs wokół greckiej wyspy Paros. Podobnie jak wszystkie zapachy z kolekcji Replica, również wodę toaletową Sailing Day zamknięto w minimalistycznym flakonie z bawełnianą etykietą, opisującą jej zawartość i charakter.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
aldehydy, nuty wodne
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
irys, kolendra
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
orcanox, ambra
Grupy zapachów
wodne

O marce Maison Margiela

Oryginalność, kreatywność i szczypta prowokacji – to luksusowa francuska marka Maison Margiela (wcześniej Maison Martin Margiela), znana ze swoich niekonwencjonalnych pokazów mody, wyjątkowej kolekcji REPLICA oraz niepowtarzalnych perfum.

W roku 1988, projektant Martin Margiela założył w Paryżu luksusowy dom mody, noszący jego imię. Marka Maison Margiela charakteryzuje się niekonwencjonalną koncepcją mody i perfumiarstwa, które w ich wykonaniu stają się dziełem sztuki. Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja REPLICA z roku 1994, która prezentuje ubrania i repliki ręcznie produkowanych dodatków z różnych zakątków świata. Każdy element kolekcji opatrzony jest etykietą, opisującą jego historię oraz materiał, z którego został wykonany. W roku 2012 do tej wyjątkowej kolekcji dołączyły luksusowe perfumy.

Jak pachną wspomnienia? Odpowiedź znajdziesz w perfumach REPLICA, które powstawały we współpracy z najlepszymi światowymi perfumiarzami. Perfumy Maison Margiela zaprojektowano tak, aby wywoływały w nas wspomnienia pięknych chwil. Wystarczy tylko poczuć ich zapach.

Recenzje Maison Margiela REPLICA Sailing Day1