Maison MargielaREPLICA Lazy Sunday Morning świeczka zapachowa

Maison Margiela REPLICA Lazy Sunday Morning świeczka zapachowa
Maison Margiela REPLICA Lazy Sunday Morning świeczka zapachowa
165 g
224,00

135,76 / 100 g, w tym VAT
Kod: MMG00289 | W magazynie
1
Upominek dla Ciebie
Wpisz w koszyku kod notino i zyskaj 15% zniżki na zapachy do domu. Zniżka nie dotyczy produktów już przecenionych i z wyprzedaży.
Dostawa kurierem DPD
czwartek 28.10.2021
Nasze sklepy
czwartek 28.10.2021

Opis Maison Margiela REPLICA Lazy Sunday Morning
Skład

Świeżo uprana, pachnąca pościel, wygodne łóżko pełne poduszek i niedzielny poranek, kiedy nie musisz nic robić. O tych chwilach w dowolnie wybranym przez Ciebie momencie przypomni Ci świeca zapachowa Maison Margiela Replica Lazy Sunday Morning, która kryje w sobie atmosferę beztroskiego poranka. Ilekroć ją zapalisz, poczujesz się, jak w miękkich pieleszach.

Świeca Lazy Sunday Morning stanowi część kolekcji Maison Margiela Replica, inspirowanej wspomnieniami z konkretnych miejsc i chwil. Aromat tej świecy kojarzy się z przyjemnym, niedzielnym porankiem, kiedy budzisz się powoli w promieniach słońca.

Właściwości:

  • świeca zapachowa przypominająca aromat świeżo wypranej pościeli
  • pali się przez 40 godzin i aromatyzuje całe pomieszczenie
  • z inspirowanej wspomnieniami kolekcji zapachów Replica
  • czysty zapach konwalii i białego piżma
  • sprawdzi się doskonale również w formie designerskiego dodatku
  • wyprodukowana we Francji

Materiał:

  • białe szkło zdobione tekstylną etykietą
  • wysokiej jakości wosk
  • bawełniany knot

Zapach:
Świeca Maison Margiela Replica Lazy Sunday Morning o czystym, świeżym zapachu, przypominającym świeżo upraną pościel. Wyczujesz w nim konwalię, białe piżmo i irys.

Sposób użycia:
Przy pierwszym zapaleniu świeca powinna palić się przez co najmniej godzinę, aby wytopił się wosk na powierzchni. Nie pozwól, aby świeca paliła się dłużej niż 4 godziny. Zawsze używaj gasidła do gaszenia płomienia, unikaj zdmuchiwania świecy. Między kolejnymi paleniami świecy, przycinaj knot na długość 3-5 mm. Zawsze umieszczaj świecę na powierzchni wystarczająco odpornej na działanie wysokich temperatur.

Ważna uwaga

Może powodować reakcję alergiczną. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem. Chronić przed dziećmi. Przy kontakcie ze skórą może powodować reakcję alergiczną. Unikać kontaktu z oczami.

Cały tekst

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
ambra, gruszka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
kwiat pomarańczy, liście irysa, płatki róży
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
paczuli, białe drzewo, kremowe piżmo, białe piżmo
Rodzaj zapachu do domu
czysty, świeży
Rodzaj knota
bawełniany
Liczba knotów
1
Rodzaj wosku
inny
Materiał
szkło

O marce Maison Margiela

Oryginalność, kreatywność i szczypta prowokacji – to luksusowa francuska marka Maison Margiela (wcześniej Maison Martin Margiela), znana ze swoich niekonwencjonalnych pokazów mody, wyjątkowej kolekcji REPLICA oraz niepowtarzalnych perfum.

W roku 1988, projektant Martin Margiela założył w Paryżu luksusowy dom mody, noszący jego imię. Marka Maison Margiela charakteryzuje się niekonwencjonalną koncepcją mody i perfumiarstwa, które w ich wykonaniu stają się dziełem sztuki. Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja REPLICA z roku 1994, która prezentuje ubrania i repliki ręcznie produkowanych dodatków z różnych zakątków świata. Każdy element kolekcji opatrzony jest etykietą, opisującą jego historię oraz materiał, z którego został wykonany. W roku 2012 do tej wyjątkowej kolekcji dołączyły luksusowe perfumy.

Jak pachną wspomnienia? Odpowiedź znajdziesz w perfumach REPLICA, które powstawały we współpracy z najlepszymi światowymi perfumiarzami. Perfumy Maison Margiela zaprojektowano tak, aby wywoływały w nas wspomnienia pięknych chwil. Wystarczy tylko poczuć ich zapach.

Recenzje Maison Margiela REPLICA Lazy Sunday Morning