Maison Margiela REPLICA Jazz Club świeczka zapachowa

Maison Margiela REPLICA Jazz Club świeczka zapachowa
Maison Margiela REPLICA Jazz Club świeczka zapachowa
Darmowa dostawa
165 g
225,00

136,36 / 100 g, w tym VAT
Kod: MMG00290 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 22.06.2021
Nasze sklepy
wtorek 22.06.2021

Opis Maison Margiela REPLICA Jazz Club
Skład

Przypomnij sobie wieczory spędzane w jazzowych klubach. Charakter tych chwil uwalnia aromat świecy zapachowej Maison Margiela Replica Jazz Club, która kryje w sobie aromat wybornego rumu i eleganckich cygar. Jej ciepły, korzenny zapach w mgnieniu oka przeniesie Cię w świat wygodnych skórzanych foteli i barowych krzeseł.

Świeca Jazz Club stanowi część kolekcji Maison Margiela Replica, inspirowanej wspomnieniami z konkretnych miejsc i chwil. Aromat tej świecy ma przenieść Cię do klubu jazzowego na Brooklynie, w którym słychać doskonałą muzykę, w powietrzu unosi się zapach cygar i rumu, a intymną atmosferę dopełnia przytłumione światło.

Właściwości:

  • świeca zapachowa, przywodząca na myśl klimat klubu jazzowego
  • pali się przez 40 godzin i aromatyzuje całe pomieszczenie
  • z inspirowanej wspomnieniami kolekcji zapachów Replica
  • ciepły korzenny aromat z nutami rumu i tytoniu
  • sprawdzi się doskonale również w formie designerskiego dodatku
  • wyprodukowana we Francji

Materiał:

  • białe szkło zdobione tekstylną etykietą
  • wysokiej jakości wosk
  • bawełniany knot

Zapach:
Świeca Maison Margiela Replica Jazz Club kryje w sobie aromat wybornego rumu, wyśmienitą wanilię oraz elegancki zapach cygar, reprezentowany przez aromat liści tytoniu i aromatycznego różowego pieprzu.

Sposób użycia:
Przy pierwszym zapaleniu świeca powinna palić się przez co najmniej godzinę, aby wytopił się wosk na powierzchni. Nie pozwól, aby świeca paliła się dłużej niż 4 godziny. Zawsze używaj gasidła do gaszenia płomienia, unikaj zdmuchiwania świecy. Między kolejnymi paleniami świecy, przycinaj knot na długość 3-5 mm. Zawsze umieszczaj świecę na powierzchni wystarczająco odpornej na działanie wysokich temperatur.

Ważna uwaga

Może powodować reakcję alergiczną. Unikać kontaktu z oczami. Chronić przed dziećmi. Przy kontakcie ze skórą może powodować reakcję alergiczną.

W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać je wodą.

Cały tekst

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
olejek neroli, cytryna sycylijska, różowy pieprz
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
rum, szałwia
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
wanilia, liść tytoniu, styrax
Rodzaj zapachu do domu
drzewny, korzenny
Rodzaj knota
bawełniany
Liczba knotów
1
Rodzaj wosku
inny
Materiał
szkło

O marce Maison Margiela

Oryginalność, kreatywność i szczypta prowokacji – to luksusowa francuska marka Maison Margiela (wcześniej Maison Martin Margiela), znana ze swoich niekonwencjonalnych pokazów mody, wyjątkowej kolekcji REPLICA oraz niepowtarzalnych perfum.

W roku 1988, projektant Martin Margiela założył w Paryżu luksusowy dom mody, noszący jego imię. Marka Maison Margiela charakteryzuje się niekonwencjonalną koncepcją mody i perfumiarstwa, które w ich wykonaniu stają się dziełem sztuki. Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja REPLICA z roku 1994, która prezentuje ubrania i repliki ręcznie produkowanych dodatków z różnych zakątków świata. Każdy element kolekcji opatrzony jest etykietą, opisującą jego historię oraz materiał, z którego został wykonany. W roku 2012 do tej wyjątkowej kolekcji dołączyły luksusowe perfumy.

Jak pachną wspomnienia? Odpowiedź znajdziesz w perfumach REPLICA, które powstawały we współpracy z najlepszymi światowymi perfumiarzami. Perfumy Maison Margiela zaprojektowano tak, aby wywoływały w nas wspomnienia pięknych chwil. Wystarczy tylko poczuć ich zapach.

Recenzje Maison Margiela REPLICA Jazz Club