Luminum Candle Premium Aromatic Sandalwood świeczka zapachowa (Ø 60 mm, 15 h)

Warianty Luminum Candle Premium Aromatic Sandalwood

 • Luminum Candle Premium Aromatic Sandalwood świeczka zapachowa   (Ø 60 mm, 15 h) świeczka zapachowa (Ø 60 mm, 15 h) 

  Produkt jest niedostępny.

  Kod: LUM1141

Możesz być zainteresowany

 • świeczka zapachowa  średnia (Ø 60 - 80 mm, 32 h)Luminum Candle Premium Aromatic Sandalwoodświeczka zapachowa średnia (Ø 60 - 80 mm, 32 h)

  w magazynie

  Od 16,00 zł

Do góry

O marce Luminum Candle

Ocena

Wygląd flakonu

Trwałość zapachu

Intensywność

Końcowa satysfakcja

Świece linii Luminum zostały wykonane z materiałów zapewniających czyste spalanie. Technologia Unipar zabezpiecza palący się knot przed topieniem, dzięki czemu świeca pali się wysokim, czystym i jasnym płomieniem. Składnik zapachowy pokrywa zewnętrzną część świecy i uwalnia się w sposób naturalny w zależności od temperatury pomieszczenia nawet wówczas, gdy świeca się nie pali. Cząsteczki odpowiadające za aromat nie osadzają się na błonie śluzowej i są bezpieczne dla zdrowia. Zapach nie jest więc zbyt intensywny, a jedynie podkreśla przyjemną atmosferę, jaką roztacza paląca się świeczka. Unipar posiada znak jakości RAL, ale pod wieloma względami przewyższa wymogi stawiane produktom z tym znakiem. Najwyższa jakość i oryginalność produktów wynika z zastosowania technologii, która w znacznym stopniu polega na ręcznym dekorowaniu oraz szczegółowym i starannym projektowaniu poszczególnych typów produktów z uwzględnieniem ich zastosowania. Produkcja podąża za modnymi trendami obecnymi w światowym designie.  Świece Luminum zachwycą Cię zmysłowym charakterem i harmonijnym połączeniem technologii, ludzkich umiejętności, dowcipu i piękna. Doskonale sprawdzą się przy posiłku, w chwilach relaksu czy też w celu stworzenia kameralnej atmosfery. Staną się mile widzianym gościem w Twoim domu, obdarzając go światłem, ciepłem i zapachem.

Do góry

Filmy powiązane z Luminum Candle Premium Aromatic Sandalwood

Do góry

Recenzje Luminum Candle Premium Aromatic Sandalwood

Jaka jest Twoja opinia o Luminum Candle Premium Aromatic Sandalwood?

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


Ocena *

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy "

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy "

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy "

1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy "


Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania ocen produktu firmy Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​