Przejdź do głównej zawartości

L'Oréal Professionnel Serie Expert

Twoja ulubiona linia Serie Expert w nowym opakowaniu!  

 Opracowany przez profesjonalistów dla wszystkich, którzy kochają profesjonalną pielęgnację włosów. Doświadczeni naukowcy, ramię w ramię z najlepszymi fryzjerami z całego świata, stworzyli linię Serie Expert.

 Teraz jeszcze bardziej profesjonalna, nowoczesna i zrównoważona.

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair

 Masz zniszczone i suche włosy i nie wiesz, jak zapewnić im wszystko, czego potrzebują?
Linia Serie Expert Absolut Repair do natychmiastowej odnowy powierzchni i regeneracji włosów zawiera proteiny zbożowe i ekstrakty ze złotej quinoa. Zniszczona powierzchnia włosa ulega natychmiastowej transformacji, sprawiając, że włosy stają się miękkie, lśniące i lekkie w dotyku.

L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro Longer

Chcesz zachować długość włosów, ale masz osłabione i przerzedzone końcówki?
 Wybierz Serie Expert Pro Longer

L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox

 Szukasz sposobu na to, by idealny efekt koloryzacji i balejażu utrzymywał się jak najdłużej na Twoich włosach i wyglądał jak tuż po wyjściu z salonu fryzjerskiego?
 Wypróbuj dwufazowy zabieg neutralizujący do stosowania w warunkach domowych Serie Expert Metal Detox, który zapewnia dogłębne oczyszczenie i ochronę włosów przed osadzaniem się cząsteczek metalu po koloryzacji, balejażu lub rozjaśnianiu. Dzięki temu włosy zachowują żywy i intensywnie lśniący kolor. Metal Detox chroni również kolor przed promieniowaniem UV, nawet w przypadku najbardziej delikatnych odcieni i refleksów.

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier

 Szukasz odpowiedniej pielęgnacji dla swoich blond włosów?
 Produkty Serie Expert Blondifier zapewnią Twoim blond włosom promienny kolor i blask. 
 Aby dobrać odpowiednią pielęgnację do włosów blond, ważne jest, aby wiedzieć, jaki efekt końcowy chcesz uzyskać. Po konsultacji z fryzjerem wybierz farbę, balejaż lub rozjaśnianie i ustal, czy chcesz, by odcień Twoich włosów mieścił się raczej w ciepłych czy chłodnych tonach. Na tej podstawie dobierz odpowiednią pielęgnację do stosowania w domu. 

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color

Włosy farbowane wymagają profesjonalnej pielęgnacji, aby zachować swój blask, promienność i głębię koloru, który wymywa się szczególnie szybko na długościach włosów. Może to być powodowane brakiem odpowiedniej pielęgnacji lub wysokim stopniem porowatości samych włókien włosowych.