L'Oréal Professionnel Serie Expert

Twoja ulubiona linia Serie Expert w nowym opakowaniu!  

 Opracowany przez profesjonalistów dla wszystkich, którzy kochają profesjonalną pielęgnację włosów. Doświadczeni naukowcy, ramię w ramię z najlepszymi fryzjerami z całego świata, stworzyli linię Serie Expert.

 Teraz jeszcze bardziej profesjonalna, nowoczesna i zrównoważona.

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair

 Masz zniszczone i suche włosy i nie wiesz, jak zapewnić im wszystko, czego potrzebują?
Linia Serie Expert Absolut Repair do natychmiastowej odnowy powierzchni i regeneracji włosów zawiera proteiny zbożowe i ekstrakty ze złotej quinoa. Zniszczona powierzchnia włosa ulega natychmiastowej transformacji, sprawiając, że włosy stają się miękkie, lśniące i lekkie w dotyku.

 Włosy przez całe życie narażone są na uszkodzenia chemiczne i mechaniczne. Niezależnie od przyczyny, wymagają one dogłębnej pielęgnacji, która składa się z kilku etapów: 
> Wybór szamponu regenerującego, który myje i odbudowuje powierzchnię włosów, nie obciążając ich i zapewniając poczucie lekkości. 
> Właściwy wybór głęboko odżywiających produktów dla bardziej odpornych, gładszych i błyszczących włosów. 

 PODPOWIEDŹ: O zniszczone włosy zadbasz również, stosując odpowiednie produkty bez spłukiwania, na przykład olejki. Dodadzą włosom blasku, odżywią je i ułatwią rozczesywanie.

 
 
 

cały tekst ukryć tekst

L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro Longer

Chcesz zachować długość włosów, ale masz osłabione i przerzedzone końcówki?
 Wybierz Serie Expert Pro Longer

 Jak pielęgnować włosy cienkie na końcach i uwrażliwione na długości?
 > Sięgnij po szampon regenerujący do włosów długich Pro Longer, jeśli czujesz, że końcówki Twoich włosów są osłabione, ale nie chcesz ich ścinać.
 > Maska jest przeznaczona do mocno uwrażliwionych włosów. Wzmacnia i poprawia ich wygląd na całej długości.
 > Skoncentrowane serum odbudowujące natychmiastowo wspomaga regenerację włókien włosowych, dzięki czemu włosy stają się mocniejsze i lśniące na całej długości.

 PODPOWIEDŹ: Aby uzyskać natychmiastowe wypełnienie końcówek, wybierz profesjonalną, skoncentrowaną kurację do rozdwojonych końcówek Pro Longer, przeznaczoną do domowego stosowania na najbardziej wrażliwych obszarach włókien włosowych.

 

cały tekst ukryć tekst

L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox

 Szukasz sposobu na to, by idealny efekt koloryzacji i balejażu utrzymywał się jak najdłużej na Twoich włosach i wyglądał jak tuż po wyjściu z salonu fryzjerskiego?
 Wypróbuj dwufazowy zabieg neutralizujący do stosowania w warunkach domowych Serie Expert Metal Detox, który zapewnia dogłębne oczyszczenie i ochronę włosów przed osadzaniem się cząsteczek metalu po koloryzacji, balejażu lub rozjaśnianiu. Dzięki temu włosy zachowują żywy i intensywnie lśniący kolor. Metal Detox chroni również kolor przed promieniowaniem UV, nawet w przypadku najbardziej delikatnych odcieni i refleksów.

 Jak działa kuracja Metal Detox?
 > Kremowy szampon Metal Detox delikatnie oczyszcza włosy i usuwa nagromadzone cząsteczki metali.
 > Maska Metal Detox chroni włókna włosowe przed osadzaniem się cząsteczek metali. Włosy w okamgnieniu stają się zauważalnie gładsze, bardziej miękkie i odżywione. 

cały tekst ukryć tekst

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier

 Szukasz odpowiedniej pielęgnacji dla swoich blond włosów?
 Produkty Serie Expert Blondifier zapewnią Twoim blond włosom promienny kolor i blask. 
 Aby dobrać odpowiednią pielęgnację do włosów blond, ważne jest, aby wiedzieć, jaki efekt końcowy chcesz uzyskać. Po konsultacji z fryzjerem wybierz farbę, balejaż lub rozjaśnianie i ustal, czy chcesz, by odcień Twoich włosów mieścił się raczej w ciepłych czy chłodnych tonach. Na tej podstawie dobierz odpowiednią pielęgnację do stosowania w domu. 

 Pielęgnacja włosów blond i rozjaśnianych:
 > Jeśli chcesz podtrzymać chłodne refleksy blondu, wybierz szampon i odżywkę z neutralizującymi fioletowymi pigmentami, które niwelują niepożądane żółte refleksy. 
 > Jeśli Twoim celem jest odbudowa powierzchni włókien włosowych i odżywienie naturalnego blondu bądź włosów rozjaśnianych, wybierz szampon rozświetlający i uzupełniające go produkty pielęgnacyjne. 

cały tekst ukryć tekst

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color

Włosy farbowane wymagają profesjonalnej pielęgnacji, aby zachować swój blask, promienność i głębię koloru, który wymywa się szczególnie szybko na długościach włosów. Może to być powodowane brakiem odpowiedniej pielęgnacji lub wysokim stopniem porowatości samych włókien włosowych. 

 Pielęgnacja włosów farbowanych: 
 > Przedłuż piękno i żywotność swojego koloru, wybierając odpowiedni szampon, który ochroni odcień włosów przed blaknięciem, a włókna włosowe przed uszkodzeniami. 
 > Pamiętaj również, że dłuższe włosy są bardziej wrażliwe i wymagają specjalistycznej pielęgnacji, dlatego warto o nie dbać, sięgając po odpowiednie produkty. Dzięki temu będą gładkie, lśniące i chronione od nasady aż po same końce. 

 PODPOWIEDŹ: Uzupełnij codzienną pielęgnację o produkty bez spłukiwania do włosów farbowanych, które dodatkowo chronią i wzmacniają włosy oraz pomagają utrzymać głębię koloru.  

 
 

cały tekst ukryć tekst

Bestsellery