Laura BiagiottiRoma Uomo woda po goleniu dla mężczyzn

Laura Biagiotti Roma Uomo woda po goleniu dla mężczyzn
Laura Biagiotti Roma Uomo woda po goleniu dla mężczyzn
75 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: LAB01868
Upominek dla Ciebie
Wybierz sobie w koszyku prezent przy każdym zamówieniu produktów Laura Biagiotti lub Trussardi.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie

Działa kojąco na skórę po goleniu, nadaje jej przyjemny zapach i jednocześnie doskonale uzupełnia perfumy z tej samej kolekcji. Produkt pielęgnacyjny po goleniu Laura Biagiotti Roma Uomo jest wręcz stworzony dla nowoczesnego mężczyzny, który lubi o siebie zadbać.

Właściwości:

  • działa łagodząco na skórę
  • uzupełnia klasyczny zapach z tej samej serii

Skład

Konsystencja
woda

Perfumy Laura Biagiotti są znane i lubiane na całym świecie, podobnie jak ubrania tej niezwykłej włoskiej projektantki. Laura Biagiotti poznała świat mody dzięki swojej mamie, która prowadziła warsztat krawiecki. W kronikach zapisała się szczególnie dzięki włączeniu niezbyt wówczas popularnego kaszmiru do grona materiałów używanych w przemyśle modowym. Pierwszą własną kolekcję dla kobiet zaprezentowała w 1972 r., zyskując przydomek „królowa kaszmiru“.

W świecie perfum pojawiła się dokładnie 10 lat później, wprowadzając na rynek zapach Fiori Bianchi. W 1988 r. powstały kolejne. do dziś królujące w rankingach popularności perfumy Laura Biagiotti – Roma. które doczekały się też wersji męskiej. Zapachy Laura Biagiotti są pełne lekkich i świeżych nut, przywołujących na myśl włoskie lato, jednakże można wśród nich znaleźć również bardziej wyraziste i zmysłowe kompozycje, będące gwarancją elegancji.