Lalique L'Insoumis Ma Force woda toaletowa dla mężczyzn

Lalique L'Insoumis Ma Force woda toaletowa dla mężczyzn
Lalique L'Insoumis Ma Force woda toaletowa dla mężczyzn
100 ml
138,50

138,50 / 100 ml, w tym VAT
Kod: LAL01615 | W magazynie
1
Wyślemy Ci próbkę do wypróbowania. Jeśli Ci się nie podoba, możesz bezpłatnie zwrócić dużą paczkę.Więcej o usłudze
Dostawa kurierem DPD
wtorek 20.04.2021
Nasze sklepy
wtorek 20.04.2021

Opis Lalique L'Insoumis Ma Force
Skład

Zaufaj swojemu instynktowi. Jego siła poprowadzi Cię jak nieomylny kompas. Woda toaletowa dla mężczyzn Lalique L’Insoumis Ma Force została zaprojektowana dla nieustraszonego awanturnika, który podąża za instynktem w ślad za swoimi pragnieniami. Drzewne nuty wyrażają męskość i odwagę.

  • aromatyczny, drzewny zapach
  • dla nieustraszonego mężczyzny, który podąża za swoim instynktem
  • odpowiedni na co dzień

Skład zapachu
Już wstępne nuty zachwycą Cię odświeżającą cytryną, soczystym zielonym jabłkiem i korzennymi akordami kardamonu. Serce zapachu otwiera odurzająca lawenda, fiołek i oryginalny rozmaryn. Kompozycja zapachowa opiera się na fundamencie z rozgrzewającego drzewa kaszmirowego.

Historia zapachu
Krawędzie flakonu zdobi graficzna interpretacja motywu paproci, którym po raz pierwszy posłużył się francuski artysta René Lalique już w 1926 roku na ozdobnych wazach Tourbillons. Szklany flakon dzięki reliefowi wygląda tak, jakby miał rozerwane krawędzie. Odwołuje się w ten sposób do impulsywnego temperamentu, którego wyrazem jest ten męski zapach.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
zielone jabłko, kardamon, cytryna
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
rozmaryn, lawenda, liście fiołka
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
kaszmir, Limbanol
Grupy zapachów
aromatyczne, drzewne

O marce Lalique

Nazwa Lalique kojarzy się z doskonałością biżuterii, jasnością i blaskiem kryształów. Zanim stała się marką, była nazwiskiem genialnego artysty, mistrza jubilerstwa i szklarza René-Julese Lalique’a, który włożył w nią swoją pasję i kreatywność.

Lalique otworzył pierwszy sklep z biżuterią i szklanymi wyrobami w roku 1905. Tworzył w stylu secesyjnym i art-deco, bawiąc się naturalną formą – surowcem i kształtem. Perfumiarz Fracois Coty, będący pod wrażeniem jego prac, zaoferował mu współpracę, która zaowocowała pięknymi, szklanymi flakonami.

Choć marka Lalique zawsze kojarzyła się z perfumiarstwem, pierwsze perfumy pod tą nazwą pojawiły się dopiero w 1992 roku. Zapachy Lalique niosą w sobie unikalny charakter, który łączy w sobie atrakcyjność flakonów z wyjątkową jakością użytych składników.

Recenzje Lalique L'Insoumis Ma Force