LacalutAktiv pasta do zębów chroniąca zęby i dziąsła

Lacalut Aktiv pasta do zębów chroniąca zęby i dziąsła
Lacalut Aktiv pasta do zębów chroniąca zęby i dziąsła
Darmowa dostawa
75 ml
18,77

W magazynie | 25,03 / 100 ml, w tym VAT | Kod: LCL00461
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 6.12.2021
Nasze sklepy
wtorek 7.12.2021

Pasta do wrażliwych zębów Lacalut Aktiv Ochrana dásní & Citlivé zuby gwarantuje, że będziesz się delektować zimnymi lub gorącymi napojami bez nieprzyjemnych odczuć. Pożegnaj się z nadwrażliwością zębów.

Właściwości:

  • ma łagodny skład
  • zmniejsza wrażliwość zębów
  • przynosi ulgę przy parodontozie
  • zmniejsza krwawienie dziąseł

Sposób użycia:
Wskazane jest stosowanie pasty co najmniej 2-3 razy dziennie, rano i wieczorem lub po każdym posiłku. Aby doczyścić zęby, użyj nici dentystycznej lub szczoteczki międzyzębowej.

Kosmetyki Lacalut |Lacalut – kompletna pielęgnacja jamy ustnej. Lacalut oferuje produkty do kompleksowej pielęgnacji jamy ustnej, które zostały stworzone w celu ochrony przed częstymi problemami zdrowotnymi, jakimi są parodontoza i krwawienie dziąseł. Produkty tej marki dopełniają się wzajemnie i tworzą kompletny system ochrony zębów i dziąseł.
Marka Lacalut istnieje na polskim rynku już od kilkunastu lat, oferując kilka linii past do zębów dla dzieci i dorosłych, szczoteczki do zębów, płyny do płukania jamy ustnej oraz produkty dp pielęgnacji protez. Poszczególne serie koncentrują się na konkretnych problemach, jak na przykład delikatne wybielanie, wrażliwość zębów czy nieświeży oddech.
Duży sukces dzięki swej efektywności odniosła linia Lacalut aktiv. Ten kompleksowy system ochrony zębów przed stanami zapalnymi, krwawieniem dziąseł i paradontozą, stworzony na renomowanym uniwersytecie we Freiburgu, obejmuje pastę do zębów, płyn do płukania jamy ustnej i specjalną szczoteczkę do zębów.
Zespół specjalistów, który pracuje dla marki Lacalut, promuje zdrowy styl życia i apeluje do ludzi, by nie bagatelizowali kwestii właściwej pielęgnacji zębów i całej jamy ustnej. Ze względu na to, że nawyki higieniczne wyrabiamy sobie w dzieciństwie, to właśnie na tę grupę wiekową Lacalut kładzie spory nacisk. W tym celu stworzyła dla dzieci specjalny program prewencji próchnicy, który obejmuje szczoteczki i pasty do zębów dostosowane do wieku dziecka.
Próchnica i zapalenie dziąseł należą w obecnych czasach do najczęstszych chorób jamy ustnej. Ci, którzy są świadomi, że zdrowie całego ciała zaczyna się w jamie ustnej, wybierają Lacalut.