Laboratorio OlfattivoDistillato17 perfumowane mydło w płynie unisex

Laboratorio Olfattivo Distillato17 perfumowane mydło w płynie unisex
Laboratorio Olfattivo Distillato17 perfumowane mydło w płynie unisex
500 ml
99,00

Ponad 5 szt. w magazynie | 19,80 / 100 ml, w tym VAT | Kod: LAO00293
1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 27.01.2022
Nasze sklepy
czwartek 27.01.2022

Odkryj połączenie doskonałej czystości i zmysłowego zapachu z perfumowanym mydłem w płynie Laboratorio Olfattivo Distillato 17. Łagodnie umyje skórę, a jednocześnie zapewni jej doskonałą pielęgnację dzięki zawartości naturalnych olejków, pochodzących ze źródeł odnawialnych.

Zapach tego mydła jest kuszący tak samo jak delikatny likier. Słodkie owocowe nuty łączą się z odurzającymi akordami rumu i brandy. Całość łagodzą jedwabiste pudrowe nuty, drewno i wanilia.

Właściwości:

  • łagodnie oczyszcza i nawilża
  • odżywia i chroni skórę
  • pozostawia skórę jedwabiście delikatną w dotyku
  • nadaje skórze kuszący, wykwintny zapach

Skład:

  • naturalne olejki – nawilżają i odżywiają skórę
  • wyrób ekologiczny, bez syntetycznych substancji powierzchniowo czynnych

Sposób użycia:
Na wilgotną skórę nanieś niewielką ilość mydła i lekko spień. Potem opłucz skórę wodą.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
rum, pomarańcza
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
nuty pudrowe, owoce, brandy
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
wanilia, drzewo cedrowe, ambra

Perfumy Laboratorio Olfattivo | Laboratorio Olfattivo – zapachy kreatywnie wyrażające emocje. Laboratorio Olfattivo to nowa, włoska marka perfum niszowych, która w pełni poświęciła się rzemiosłu perfumiarskiemu. Każda z kompozycji tej niezwykle kreatywnej firmy perfumiarskiej ma swą własną historię. Marka Laboratorio Olfattivo powstała w Rzymie w 2010 r. za sprawą połączenia sił doświadczonych artystów i przedsiębiorców dzielących z nimi miłosć do perfum. Na podstawie doświadczenia zyskanego w trakcie długoletniej działalności w przemyśle perfumiarskim, wyznaczyli sobie ambitny cel ożywienia tego sektora unikalnymi i wyrafinowanymi kreacjami z dużym naciskiem na najlepszą jakość.
Twórcy innowacyjnej kolekcji perfum Laboratorio Olfattivo mogą się pochwalić korzystaniem z badań oraz z prawdziwej sztuki w perfumiarstwie. Ich atelier jest w nieustannym bałaganie twórczym, gdzie perfumiarze tworzą zupełnie swobodnie, bez ograniczania ich kreatywności. Perfumy Laboratorio Olfattivo powstaja w magicznym otoczeniu, gdzie spotykają się pomysły, wizje i starania o stworzenie najlepszego z możliwych zapachu. Z ich wspólnej, kreatywnej burzy mózgów i marzeń powstają unikatowe, luksusowe perfumy.
Wszystkie perfumy Laboratorio Olfattivo, powstałe w atmosferze kreatywności, mają jedną współną cechę. Ewokują elegancją i wyjątkowością, czyli dwoma głównymi cechami świadczącymi o prawsziwej sztuce perfumiarstwa. Oferowane są w koncentracji Eau de Parfum, ponieważ to wodę perfumowaną przedstawiciele Laboratorio Olfattivo uważają za idealną formę dla najlepszej jakości kompozycji i doskonalych esencji.
Przy powstawaniu wszystkich perfum Laboratorio Olfattivo, które można nazwać „doświadczeniami emocjonalnymi“ powstałymi pod wpływem zapachu, biorą udział najbardziej renomowani włoscy i światowi perfumiarze, jak Enrico Buccella, Marie Duchene, Pierre Guillaume, David Maruitte, Cecile Zarokian i Rosine Courage. Ich unikatowe, kreatywne dzieła prezentowane są w gładkich, ergonomicznych flakonach o prostych, surowych liniach.
Laboratorio Olfattivo – unikatowe, luksusowe perfumy powstałe z nieograniczonej kreatywności.