Przejdź do głównej zawartości

Lab Series

Lab Series

Innowacyjna i niezwykle skuteczna pielęgnacja najwyższej klasy, stworzona z myślą o męskiej cerze – to kosmetyki z serii Lab, które zapewniają mężczyznom na całym świecie świetny wygląd i samopoczucie.

Historia marki Lab Series sięga roku 1987. Jej filozofia oparta jest na świadomości, że skóra kobiet i mężczyzn wyraźnie się różni, a każda z nich ma inne potrzeby. Na tej podstawie marka opracowuje i oferuje kosmetyki, dostosowane do męskiej cery. Lab Series oferuje mężczyznom rozwiązania oparte na zaawansowanej technologii, badaniach naukowych i wieloletnim doświadczeniu. Marka bierze pod uwagę również to, w jaki sposób mężczyźni podchodzą do pielęgnacji swojej skóry i jakie kosmetyki preferują.

W portfolio Lab Series znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do kompleksowej pielęgnacji. Wypróbuj między innymi krem Lab Series Instant Filter Moisturizer, który ujednolica koloryt cery, pielęgnację oczyszczającą Lab Series Multi-Action Face Wash, która doskonale oczyszcza pory i usuwa wszelkie zanieczyszczenia lub zapewniający poczucie komfortu balsam po goleniu Lab Series Shave.

cały tekst ukryć tekst