Żelowe lakiery do paznokci

Bestsellery

Doprowadź swoje paznokcie do perfekcji. Kobiety kochają żelowe lakiery z uwagi na ich głęboki połysk, łatwą aplikację i zachwycającą trwałość. Znajdź na notino.pl swój ulubiony odcień lub eksperymentuj z nowymi kolorami.

Żelowy lakier pozwoli Ci uzyskać profesjonalny i perfekcyjny efekt paznokci żelowych w zaciszu Twojego domu – zarówno z lampą UV, jak i bez niej.

Jakie rodzaje żelowych lakierów do paznokci funkcjonują na rynku?

Żele UV do paznokci, które należy utwardzać w lampach UV, dobrze przylegają zarówno do naturalnej, jak i sztucznej płytki paznokciowej. Paznokcie żelowe wykazują wyższą odporność na zarysowania i utrzymują się około 3 tygodni.

  • Jednofazowy żel do paznokci to lakier 3w1. Należy nanosić go stosownie do potrzeb w dwóch lub trzech warstwach (jako bazę, warstwę właściwą oraz top coat).
  • Trójfazowe żele do paznokci dedykowane są do osobnych zadań i składają się z żelu podkładowego, żelu budującego oraz żelu nabłyszczającego.

Lakiery żelowe bez lampy działają na zasadzie klasycznych lakierów do paznokci. Ich skład jednak jest inny, dzięki czemu utrzymują się na paznokciach nawet do 14 dni. Ponadto schną szybciej niż zwykłe lakiery, a ich usunięcie jest łatwiejsze niż innych rodzajów żelowego manicure.

Niezależnie od tego, jaką opcję wybierzesz, efekt będzie ten sam - olśniewający blaskiem żelowy manicure. Nie zapomnij odpowiednio wymodelować paznokci, aby sprawiały wrażenie niczym wprost z salonu manicure.

Postaw na sprawdzone zestawy do wykonywania żelowego manicure oraz na wysokiej jakości lakiery żelowe OPI, Sally Hansen, Le Mini Macaron i inne. Który z nich wybierzesz dla siebie?