Podkład z SPF

Masz wybrane
  • Z SPF
Filtr
Przedział cenowy

-

Według krycia
Konsystencja
Promocje i prezenty
Ocena
  •   74
  •   14
  •   2
  •   1
Bestsellery

Chroń skórę przed słońcem i nadaj cerze jednolity koloryt. Wystarczy jeden kosmetyk! Wybierz podkład z SPF, który zadba o Twoją skórę w trakcie gorącego lata i mroźnej zimy. Słońce operuje przecież równie mocno o każdej porze roku, zarówno nad morzem, jak i na lodowcu. Przygotowaliśmy dla Was ofertę najlepszych produktów światowych marek, takich jak Estée LauderVichy czy Max Factor. Wybierz podkład SPF odpowiedni do Twoich potrzeb!

W jakim stopniu podkład z SPF ochroni Twoją skórę?

Faktor SPF znasz na pewno z kremów do opalania. Wartości liczbowe wskazują, jak długo możesz pozostawać na słońcu bez oparzeń słonecznych– w porównaniu z tym, po jakim czasie wystąpiłyby oparzenia bez ochrony. Należy przy tym wziąć pod uwagę fototyp skóry i intensywność promieniowania słonecznego, choć oczywiście bezpieczny czas opalania jest wartością teoretyczną. Z podkładem SPF 50 możesz jednak pozostawać na słońcu przez dłuższy czas niż po użyciu kosmetyku o faktorze SPF 20.

Wybierz odcień i konsystencję podkładu dostosowaną do Twojego typu cery oraz odpowiednią ochronę przeciw promieniowaniu UV, aby cieszyć się piękną i perfekcyjnie chronioną skórą każdego dnia przez cały rok.