Plastry na trądzik i zaskórniki

Plastry na trądzik i zaskórniki
Filtr
Przedział cenowy

-

Marka
Promocje i prezenty
Ocena
  •   2
  •   1

Do wągrów i trądziku trzeba podejść ze sprytem! Usuń niedoskonałości cery i oczyść pory w domowym zaciszu. Plastry oczyszczające na wągry i regenerujące plastry na trądzik to świetne rozwiązanie do każdego rodzaju skóry.

Plaster na trądzik

Martwią Cię duże, zaczerwienione krosty, które nie chcą zniknąć z twarzy? Postaw na plaster na trądzik, który stanowi idealną pomoc w walce z problematyczną cerą. Przyniesie Ci natychmiastową ulgę przy nieprzyjemnych zmianach zapalnych.

Plaster na trądzik wystarczy przykleić na czystą i suchą skórę w miejscu występowania krost. Plaster przylegnie do skóry, zredukuje zaczerwienienia i zapobiegnie rozwojowi bakterii. Jeżeli szukasz sposobu na pozbycie się trądziku w ciągu nocy, naklej plaster na zmianę zapalną wieczorem przed snem, a rano zobaczysz wyraźną poprawę.

Plastry na zaskórniki

Zatkane pory i nadmierna produkcja sebum potrafią sprawić problem i w młodym wieku, i w dorosłym. Pomoc możesz znaleźć nie odwiedzając kosmetyczki. Oczyszczający plaster na zatkane pory w jednej chwili otwiera pory, głęboko je oczyszczając i usuwając zaskórniki oraz białe krosty na nosie.

Aplikacja jest naprawdę prosta. Naklej plaster na nos, pozostaw na czas zalecany przez producenta, a następnie odklej, usuwając w ten sposób z powierzchni skóry wszelkie zanieczyszczenia.