Gąbka do mycia ciała

Gąbka do mycia ciała
Filtr
Przedział cenowy

-

Promocje i prezenty
Ocena
  •   4

Po co stosować gąbki kąpielowe?

Gąbka do ciała spełnia ważniejszą funkcję, niż mogłoby się wydawać. Daj gąbce szansę, a Twoja skóra Ci się odwdzięczy.

Gąbka do kąpieli wspomaga odbudowę komórek skóry, delikatnie złuszczając obumarłe komórki i pobudzając krążenie krwi. Dodatkowo doskonale spienia kosmetyki do kąpieli, wzmacniając działanie żelu pod prysznic.

Dodatkowo gąbka wygładza zrogowaciałą skórę na łokciach, piętach i kolanach, stanowiąc jednocześnie doskonały środek relaksujący i masujący. Gąbki kąpielowe produkowane są nie tylko w wielu kolorach, ale też z różnorodnie chropowatymi powierzchniami, przeznaczonymi do peelingu określonych partii ciała (gąbka do mycia pleców, pięt czy nawet twarzy).

Morska gąbka do mycia ciała

Preferujesz produkty pochodzenia naturalnego? Postaw zatem na naturalną gąbkę kąpielową z gąbek morskich, które są zbierane w tropikalnych morzach całego świata. To produkt w 100% naturalny i w 100% biodegradowalny, który można wyrzucić do kompostu pod koniec jego żywotności.

Morska gąbka do mycia ciała sprawdzi się przy skórze problematycznej i wrażliwej, a ponadto charakteryzuje ją wysoka zawartość minerałów i jodu oraz doskonała chłonność. Można ją stosować nie tylko jako gąbki do kąpieli, ale także np. jako gąbki kosmetycznej.

Niezależnie od tego, czy szukasz klasycznej czy naturalnej gąbki do mycia, czy może na przykład gąbki do kąpieli i mydła 2 w 1, wszystko czego pragniesz, znajdziesz z pewnością na notino.pl!

Nasza sugestia: Wypróbuj również gąbkę konjac do twarzy, by cieszyć się doskonale czystą cerą!