Kenzo Homme zestaw upominkowy I. dla mężczyzn

Kenzo Homme zestaw upominkowy I. dla mężczyzn
Kenzo Homme zestaw upominkowy I. dla mężczyzn

Kod: KZO04104 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

woda toaletowa 2x100 ml

Opis Kenzo Homme
Skład

Szukasz idealnego prezentu dla Twojej drugiej połówki, brata lub taty? Zestaw perfum męskich Kenzo Homme sprawi radość każdemu mężczyźnie.

Zawartość zestawu:

  • woda toaletowa 2x100 ml

Skład

Grupy zapachów
wodne, drzewne
Typ zestawu
zestaw upominkowy

O marce Kenzo

Oryginalność, kreatywność i połączenie egzotycznych elementów z odniesieniami do kultury azjatyckiej. To luksusowa marka Kenzo, wielki gracz w świecie mody i perfum. Motto marki brzmi „For a more beautiful world”, a jej osiągnięcia doskonale oddają energię, radość, nonkonformizm i inspirację naturą.

Za marką Kenzo stoi projektant Kenzo Takada, który z Japonii przeniósł się do Paryża, gdzie w 1970 roku otworzył swój pierwszy butik. Markę Kenzo charakteryzuje połączenie tradycyjnych japońskich elementów z europejskim stylem i paryską elegancją.

Perfumy Kenzo są dokładnie takie, jak sama marka – zabawne, kolorowe i emanujące kreatywnością. Najpopularniejszym zapachem Kenzo dla kobiet jest bez wątpienia Flower by Kenzo, który odpowiada na pytanie „jak pachniałby mak, gdyby miał zapach?”. Na uwagę zasługują również damskie perfumy z waniliowymi tonami Kenzo Amour, kolekcja oryginalnych zapachów Kenzo World czy też L'Eau Kenzo. Z kolei woda perfumowana Kenzo Homme jest jednym z ulubionych męskich zapachów tej marki.

Recenzje Kenzo Homme