KenzoHomme Intense woda toaletowa dla mężczyzn

4×
Kenzo Homme Intense woda toaletowa dla mężczyzn
Kenzo Homme Intense woda toaletowa dla mężczyzn
Nowość
Zaoszczędź
429,00

Zaoszczędź 26%
110 ml
314,00

285,45 / 100 ml, w tym VAT
Kod: KZO04207 | Ponad 5 szt. w magazynie
1
Wyślemy Ci próbkę do wypróbowania. Jeśli Ci się nie podoba, możesz bezpłatnie zwrócić dużą paczkę.Więcej o usłudze
Dostawa kurierem DPD
czwartek 21.10.2021
Nasze sklepy
czwartek 21.10.2021

Opis Kenzo Homme Intense
Skład

Daj się uwieść świeżości morskiej bryzy – tak jak perfumiarz, który się nią zainspirował. W efekcie tej inspiracji powstała męska woda toaletowa Kenzo Homme Intense. Jej kompozycja zapachowa pozostaje jednocześnie harmonijna i kontrastowa, ale przede wszystkim niezwykle ponadczasowa.

  • drzewna kompozycja zapachowa nasycona morską świeżością
  • autorem zapachu jest perfumiarz Quentin Bisch
  • we flakonach o większej objętości dzięki szkłu z recyklingu

Skład zapachu
Pierwsze nuty zapachowe oszałamiają świeżością różowego pieprzu, uzupełnionego o morskie akordy. Po chwili wetyweria i drzewo figowe tworzą imponujący kontrast do wybrzmiewającej świeżości o ciepłym charakterze. To połączenie przywołuje na myśl słoną skórę rozgrzaną morskim słońcem. Drzewo Akigala i drzewo sandałowe w nutach głębi doskonale dopełniają całość kompozycji.

Historia zapachu
Pierwszy zapach dla mężczyzn Kenzo został stworzony w 1991 roku i do dziś pozostaje niezwykle popularny na całym świecie. W 2021 roku na rynek wprowadzono Kenzo Homme Intense, który podobnie jak jego poprzednicy, już zyskał opinię ponadczasowego klasyka, charakteryzując się oryginalnym flakonem, typowym dla zapachów Kenzo.

Jego kształt przypomina bambus, mocny i elastyczny, ścięty niczym ostrym cięciem samurajskiego miecza – katany. Nowy projekt zwieńczenia tego zapachu jest sam w sobie wyjątkowy, ponieważ zawiera o 34% mniej plastiku, a korpus flakonu składa się w 10% ze szkła pochodzącego z recyklingu – czym marka Kenzo chce przyczyniać się do piękniejszego świata.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
nuty morskie, różowy pieprz
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
drzewo figowe, wetiweria
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
drzewo sandałowe, Akigalawood®
Grupy zapachów
wodne, drzewne

O marce Kenzo

Oryginalność, kreatywność i połączenie egzotycznych elementów z odniesieniami do kultury azjatyckiej. To luksusowa marka Kenzo, wielki gracz w świecie mody i perfum. Motto marki brzmi „For a more beautiful world”, a jej osiągnięcia doskonale oddają energię, radość, nonkonformizm i inspirację naturą.

Za marką Kenzo stoi projektant Kenzo Takada, który z Japonii przeniósł się do Paryża, gdzie w 1970 roku otworzył swój pierwszy butik. Markę Kenzo charakteryzuje połączenie tradycyjnych japońskich elementów z europejskim stylem i paryską elegancją.

Perfumy Kenzo są dokładnie takie, jak sama marka – zabawne, kolorowe i emanujące kreatywnością. Najpopularniejszym zapachem Kenzo dla kobiet jest bez wątpienia Flower by Kenzo, który odpowiada na pytanie „jak pachniałby mak, gdyby miał zapach?”. Na uwagę zasługują również damskie perfumy z waniliowymi tonami Kenzo Amour, kolekcja oryginalnych zapachów Kenzo World czy też L'Eau Kenzo. Z kolei woda perfumowana Kenzo Homme jest jednym z ulubionych męskich zapachów tej marki.

Recenzje Kenzo Homme Intense4