Juliette has a gun Not a Perfume woda perfumowana dla kobiet

17×
Juliette has a gun Not a Perfume woda perfumowana dla kobiet
Juliette has a gun Not a Perfume woda perfumowana dla kobiet
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
539,00

Zaoszczędź 39%
100 ml
327,50

327,50 / 100 ml, w tym VAT
Kod: JHG1165 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro wtorek 11.05.2021
Nasze sklepy
już jutro wtorek 11.05.2021

Opis Juliette has a gun Not a Perfume
Skład

W prostocie kryje się nie tylko siła, ale też piękno zapachu. Całkiem nowy poziom prostoty oferuje woda perfumowana Juliette Has a Gun Not a Perfume. Dzięki tym doskonale minimalistycznym nie-perfumom o lekkim zapachu, przypominającym ambrę, możesz być pewna, że nie znikniesz w tłumie.

  • świeży, nowoczesny zapach
  • jedyną substancją zapachową jest syntetyczna molekuła Ceralox
  • dzięki prostemu składowi jest prawie hipoalergiczny

Historia zapachu
Cetalox, znany też jako ambroksan, jest przeważnie używany jako jeden ze składników bazy perfum. Zapach Not a Perfume wykorzystuje całe jego piękno, czyniąc go swoim jedynym składnikiem zapachowym. Efektem jest minimalistyczny, czysty i elegancki zapach z nutami ambry i białego piżma.

Skład

Złożenie
ambroxan
Grupy zapachów
kwiatowe, drzewne

Napisaliśmy o Juliette has a gun Not a Perfume
Artykuły

O marce Juliette has a gun

Zapachy Juliette has a gun są inspirowane twórczością Williama Szekspira, ale typowy renesansowy romantyzm otrzymał tu nowoczesną oprawę. Sama nazwa marki symbolizuje niezależność i wolność, dając kobietom do ręki wyimaginowaną broń, aby mogły stawić czoła mężczyznom w odwiecznej walce płci, namiętności i miłości.

Ojcem marki Juliette has a gun jest Roman Ricci, wnuk sławnej projektantki Niny Ricci, której perfumy zachwyciły świat. W ten sposób do świata urody weszło w 2006 r. kolejne pokolenie z tej rodziny, łamiące reguły nowoczesnej sztuki perfumeryjnej. Uwagę przykuł na przykład zapach Juliette has a gun Not a perfume, oparty na jednym składniku – ambroksanie.

Projekty flakonów, interesujący koncept, osobowość głównego twórcy i ogólny image czyni z marki Juliette has a gun swoistą platformę dla kobiet, które potrafią się cenić, nie boją się prowokacji, a przy tym wszystkim pozostają kobiece.

Recenzje Juliette has a gun Not a Perfume17