Juliette has a gun Musc Invisible woda perfumowana dla kobiet

Juliette has a gun Musc Invisible woda perfumowana dla kobiet
Juliette has a gun Musc Invisible woda perfumowana dla kobiet
100 ml

Kod: JHG01824 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Juliette has a gun Musc Invisible
Skład

Ponadczasowa klasyka, która oddaje hołd naturalnemu pięknu, kobiecości i elegancji. Damska woda perfumowana Juliette has a gun Musc Invisible idealnie dopełni i podkreśli Twoją osobowość.

  • kwiatowy zapach
  • czysty, pudrowy zapach
  • dla indywidualistki
  • elegancki i ponadczasowy zapach dla miłośniczek klasyki
  • do używania na co dzień, ale też na specjalne okazje

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
jaśmin
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
bawełna
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
białe piżmo
Grupy zapachów
kwiatowe, piżmowe

O marce Juliette has a gun

Zapachy Juliette has a gun są inspirowane twórczością Williama Szekspira, ale typowy renesansowy romantyzm otrzymał tu nowoczesną oprawę. Sama nazwa marki symbolizuje niezależność i wolność, dając kobietom do ręki wyimaginowaną broń, aby mogły stawić czoła mężczyznom w odwiecznej walce płci, namiętności i miłości.

Ojcem marki Juliette has a gun jest Roman Ricci, wnuk sławnej projektantki Niny Ricci, której perfumy zachwyciły świat. W ten sposób do świata urody weszło w 2006 r. kolejne pokolenie z tej rodziny, łamiące reguły nowoczesnej sztuki perfumeryjnej. Uwagę przykuł na przykład zapach Juliette has a gun Not a perfume, oparty na jednym składniku – ambroksanie.

Projekty flakonów, interesujący koncept, osobowość głównego twórcy i ogólny image czyni z marki Juliette has a gun swoistą platformę dla kobiet, które potrafią się cenić, nie boją się prowokacji, a przy tym wszystkim pozostają kobiece.

Recenzje Juliette has a gun Musc Invisible