JovanSex Appeal woda kolońska dla mężczyzn

5×
Jovan Sex Appeal woda kolońska dla mężczyzn
Jovan Sex Appeal woda kolońska dla mężczyzn
Zaoszczędź
35,60

Zaoszczędź 18%
88 ml
29,00

W magazynie | 32,95 / 100 ml, w tym VAT | Kod: JVN0582

Opakowanie tego produktu nie jest przez producenta zabezpieczone folią.

1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 24.01.2022
Nasze sklepy
wtorek 25.01.2022

Randka, impreza czy spotkanie z przyjaciółmi? Męska woda kolońska Jovan Sex Appeal to właściwy wybór w każdej sytuacji. Odkryj i Ty zapach, który idealnie podkreśli Twoją osobowość.

  • aromatyczny zapach o ziołowych akordach
  • zapach korzenny
  • podkreśla seksapil i naturalną, męską charyzmę
  • zapach odpowiedni na co dzień

Skład

Złożenie
zielona nuta, przyprawy
Grupy zapachów
aromatyczne, przyprawowe

Perfumy Jovan zaliczane są do kultowych. Uprawnia je do tego długa historia, kultowe produkty i kilku wybitnych sympatyków. Powstanie marki datowane jest na 1972 rok. Od samego początku marka kreowała swe produkty na dostępne cenowo, przeznaczone dla osób oryginalnych, wolnych i z życiową energią.

Marka Jovan prowokuje, inspiruje i niesie posłanie mówiące, że możesz żyć tak, jak chcesz. Zrodziła się w erze hippisów, będąc odzwierciedleniem filozofii wolności. Ma tendencję do przekraczania granic zwyczajności, nie kryje seksualności i pociągu fizycznego, jest hipnotyzująca, a na świat patrzy z dystansem. Podobne cechy charakteryzują jej sympatyków.

Czy wiedziałeś, że Jovan Musk został w 1981 r. oficjalnym sponsorem turne zespołu Rolling Stones? Pierwszy raz w historii marka perfum połączyła siły z zespołem, wspierając jego poczynania artystyczne. Rozpoczęła w ten sposób popularną dziś tradycję współpracy marek kosmetycznych ze światem showbiznesu.

Największą popularność przyniosły marce perfumy Jovan Fresh Musk. Również w naszym kraju cieszyły się wyjatkową uwagą i zyskały rzesze fanów. Dziś Jovan stale oferuje wyważone, wyraźne zapachy, które są atrakcyjne cenowo, a przewodzi im motto: „jestem tym, co przyciąga“. Wciąż są symbolem prostoty, zmysłowości i wolności. Oferta marki obejmuje w równej mierze produkty dla kobiet i mężczyzn, które spełniają wszystkie wymagania stawiane produktom nowoczesnym.

Chcesz się czuć seksownie i tajemniczo? Sięgnij po wodę kolońską Jovan Musk z delikatną, kwiatową nutą jaśminu, ylang-ylang, wiciokrzewu, zmysłowego piżma i bursztynu. Mężczyzn miło zaskoczy zapach Jovan Sex Appeal, który doskonale podkreśla pewność siebie i charyzmę. Popularna jest również męska wersja wody kolońskiej Jovan White Musk. Czyste zapachy, czysty design flakonów, styl i uwodzicielskość – takie są produkty Jovan dla kobiet i mężczyzn.

Jeśli poszukujesz prostych, czystych zapachów o jednoznacznej filozofii, wybierz perfumy Jovan. Każdego dnia będą dawać Ci poczucie wyjątkowości, świeżości, pewności siebie i radości z życia.