Jeanne en ProvenceNéroli Intense woda toaletowa dla mężczyzn

6×
Jeanne en Provence Néroli Intense woda toaletowa dla mężczyzn
Jeanne en Provence Néroli Intense woda toaletowa dla mężczyzn
100 ml

Kod: JEP03442 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Jeanne en Provence Néroli Intense
Skład

Poznaj zapach pełen dobrych i radosnych emocji! Woda toaletowa dla mężczyzn Jeanne en Provence Néroli Intense odzwierciedla zmysłową relację między człowiekiem a naturą, orzeźwiający i odświeżający cytrusowy zapach, przenosi Cię do serca Prowansji.

  • cytrusowo–aromatyczny zapach
  • dla mężczyzn lubiących dobre emocje
  • doskonały zapach na co dzień, zwłaszcza latem

Skład zapachu
Zapach otwiera się gorzkimi nutami cytryny i mandarynki, którym towarzyszą słoneczne akcenty neroli, kwiatów pomarańczy i jaśminu. Wyczuwalne nuty bursztynu ocieplają zapach. Baza zapachu pełna drzewnych aromatów, wyraźnym męskim akcentem kończy ten zmysłowy spacer po Prowansji.

Historia zapachu
Zapach Jeanne en Provence Néroli Intense powstał w 2019 roku. Sygnuje go Francuski dom naturalnych perfum i kosmetyków, założony w Grasse w 1978 roku. Marka słynie z miłości do piękna i naturalności, kosmetyki oparte są na roślinach i kwiatach występujących w Prowansji.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
mandarynka, rozmaryn, cytryna
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
jaśmin, neroli, kwiat pomarańczy
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
bursztyn, nuty drzew
Grupy zapachów
kwiatowe

O marce Jeanne en Provence

Francuskie perfumy, pachnące mydła i żele pod prysznic, które zmieniają codzienną higienę w niecodzienne przeżycie. To wszystko znajdziesz w ofercie marki Jeanne en Provence z Grasse we Francji, miasta uważanego za stolicę perfum.

Historia marki Jeanne en Provence sięga 1978 roku. Jej twórca, Bernard Perrin, pragnął zaoferować klientom najwyższej jakości perfumy wytwarzane z surowców typowych dla regionu Prowansji. W 2012 roku jego syn postanowił poszerzyć asortyment marki Jeanne en Provence o wysokiej klasy kosmetyki, wykorzystujące działania czystych olejków eterycznych i roślin z okolicy Grasse. 

Wypróbuj na przykład męską wodę toaletową Jeanne en Provence Acqua, damski zapach Jeanne en Provence Verveine Cédrat lub dowolne pachnące mydło. 

Recenzje Jeanne en Provence Néroli Intense4