Przejdź do głównej zawartości

Jak mogę płacić?

Umożliwiamy następujące sposoby płatności

Pobranie - najpopularniejszy sposób płatności. Pieniądze za produkty zapłacą Państwo dopiero przy odbiorze zamówionych produktów kurierowi doręczającemu przesyłkę.

Przelew bankowy - po złożeniu zamówienia i otrzymaniu automatycznego potwierdzenia jego dokonania, należy poczekać na kolejnego e-maila, w którym wyślemy Państwu numer konta bankowego oraz tytuł płatności. Czas realizacji jest dłuższy o 1-2 dni robocze.Płatność księgujemy na podstawie potwierdzenia z naszego banku o Państwa wpłacie. Po zaksięgowaniu pieniędzy realizujemy zamówienie, o czym poinformujemy również e-mailem. 

Karta Płatnicza - aby zapłacić za zamówione produkty kartą należy w 2 kroku w koszyku, jako sposób płatności za zamówienie, wybrać "Karta Płatnicza", kliknąć "Zgoda - potwierdzam" po czym na liście możliwych opcji płatności (panel wyboru serwisu Przelewy24 ) należy zaznaczyć opcję "Karta płatnicza" i kliknąć "Zapłać". Następnie należy postępować zgodnie z komunikatami wyświetlanymi na stronie. Płatności kartami są realizowane w naszym sklepie za pośrednictwem serwisu Przelewy24, współpracującego z globalnym operatorem płatności kartami - firmą Moneybookers. Karty płatnicze obsługiwane przez Moneybookers to: VISA, MasterCard, JCB. Obsługiwane są zarówno karty wystawione przez polskie jak i zagraniczne banki.

Gotówka (przy odbiorze osobistym) - ta forma płatności możliwa jest w biurze w przypadku odbioru osobistego zamówionych wcześniej perfum.

Kartą (przy odbiorze osobistym) - płatniczą lub kredytową.

Masz jakieś pytania? Napisz do nas.
Po potwierdzeniu, firma Notino s.r.o. będzie przetwarzać Twoje dane osobowe w celu realizacji Twojego wniosku na podstawie uzasadnionego interesu. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym momencie wyrazić sprzeciw. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​