Issey MiyakeL’Eau Super Majeure d’Issey woda toaletowa dla mężczyzn

Issey Miyake L’Eau Super Majeure d’Issey woda toaletowa dla mężczyzn
Issey Miyake L’Eau Super Majeure d’Issey woda toaletowa dla mężczyzn
Zaoszczędź
291,00

Zaoszczędź 30%
50 ml
201,70

W magazynie | 403,40 / 100 ml, w tym VAT | Kod: ISM03663
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro czwartek 20.01.2022
Nasze sklepy
już jutro czwartek 20.01.2022

Nowy dzień i nowa szansa, aby sprostać wyzwaniom. Męska woda toaletowa Issey Miyake L’Eau Super Majeure d’Issey odświeży Twój umysł, byś mógł podążać za swoim instynktem. Każdego dnia wyruszaj w drogę ku przygodzie.

  • aromatyczny zapach o ziołowych akordach
  • wodny zapach o morskich akordach
  • zapach drzewny
  • dla aktywnego i energetycznego mężczyzny
  • zapach odpowiedni na co dzień

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
szałwia
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
sól
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
czarna wanilia
Grupy zapachów
aromatyczne, wodne, drzewne

Perfumy Issey Miyake | Marka Issey Miyake powstała w Japonii w 1970 roku. Założycielem  firmy jest japoński projektant mody Issey Miyake. Urodził się w 1938 roku w ,,tragicznym" mieście Hiroshima. Jego dzieciństwo to traumatyczne przeżycia związane z wojną i atakiem jądrowym w 1945 roku. Modele ubrań Issey Miyake od początku cieszyły się ogromną popularnością ze względu na swoją oryginalność i piękno. Młody Miyake był prekursorem tzw.,,nowej fali" w modzie - nowy design i nowe tkaniny. Wprowadzając w 1992 roku na rynek swoje pierwsze zapachy oddaje hołd japońskim tradycjom, kulturze i przyrodzie - tajemniczy i wodny zapach to Issey Miyake L'Eau D'Issey Blue Pour Homme. Najbardziej znanym zapachem tej marki jest Issey Miyake L'Eau D'Issey.