Skip to main content

Histoires De Parfums1969 woda perfumowana dla kobiet

1×
Histoires De Parfums 1969 woda perfumowana dla kobiet
Histoires De Parfums 1969 woda perfumowana dla kobiet
120 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: HIS2853

Ponadczasowa klasyka, która oddaje hołd naturalnemu pięknu, kobiecości i elegancji. Damska woda perfumowana Histoires De Parfums 1969 idealnie dopełni i podkreśli Twoją osobowość.

  • zapach orientalny
  • podkreśli zmysłowość każdej kobiety
  • zapach odpowiedni na co dzień

Pełna lista składników

ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, CITRONELLOL, EUGENOL, CINNAMAL, LIMONENE, CITRAL, GERANIOL, BENZYL ALCOHOL. Za skład produktu odpowiada producent. Ze względu na ewentualne zmiany zalecamy sprawdzenie składu produktu bezpośrednio na opakowaniu.
Cały tekst

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
brzoskwinia
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
goździki, róża, białe kwiaty, kardamon
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
piżmo, paczuli, czekolada
Grupy zapachów
orientalne, przyprawowe

Perfumy Histoires De Parfums swoim aromatem nawiązują do znanych wydarzeń oraz postaci historycznych, które na trwałe zapisały się w dziejach świata. Dzięki temu oryginalnemu pomysłowi możesz poczuć atmosferę 1889 roku, kiedy to w Paryżu został otworzony legendarny kabaret Moulin Rouge czy rewolucyjnego 1969 roku, w którym dominował styl hippie. Idea odzwierciedlania wydarzeń za pośrednictwem zapachu jest autorstwa niezwykle utalentowanego i kreatywnego francuskiego projektanta Géralda Ghislaina, który jest prawdziwym miłośnikiem perfumiarstwa. Unikatowe perfumy Histoires De Parfums należą do grupy tzw. perfum niszowych i tworzone są zgodnie z francuską tradycją perfumiarstwa. Te luksusowe i szlachetne aromaty po prostu cię oczarują! Do produkcji perfum Histoires De Parfums stosowane są najcenniejsze esencje, a wielką ich zaletą jest nadzwyczajna trwałość. Oryginalne perfumy Histoires De Parfums są wprost stworzone dla prawdziwych koneserów perfum, którzy zwracają uwagę na jakość i nietypowość.