G.U.M Travel Kit

zestaw kosmetyków I.

G.U.M Travel Kit zestaw kosmetyków I.
G.U.M Travel Kit zestaw kosmetyków I.
Kod: GUM0441 | Ponad 20 szt. w magazynie

Zestaw zawiera: Travel Toothbrush Light Blue + Original White Toothpaste 12 ml + Original White Dental Floss 10 m + Soft-Picks + Fluoride Dental Toothpicks 2 pc

szt.
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 27.05.2019
Nasze sklepy
już jutro sobota 25.05.2019
G.U.M Travel Kit
zestaw kosmetyków I. | 20,70

Właściwości

Typ zestawu
zestaw kosmetyków

O marce G.U.M

Kosmetyki G.U.M | G.U.M – zdrowie zaczyna się w ustach. GUM to najstarsza marka mająca kompleksową gamę produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Jej właścicielem jest SUNSTAR, który został założony w 1932 r.
Firma Sunstar, która oprócz higieny jamy ustnej koncentruje się także na pielęgnacji ciała, środowisku oraz na rozwiniętych technologiach, stawia sobie za cel pomoc ludziom w zyskaniu i utrzymaniu zdrowia oraz w poprawie jakości życia. Dlatego też bada związek między chorobami jamy ustnej oraz innymi chorobami, jak choroby układu krążenia czy cukrzyca oraz tworzy najlepsze produkty przebadane klinicznie do kompleksowej pielęgnacji higieny jamy ustnej. Współpracuje ze specjalistami w dziedzinie stomatologii i korzysta z najnowszych badań z całego świata.
Sunstar interesuje się zwłaszcza paradontozą. Docieka jej przyczyn i mechanizmów działania i na tej podstawie tworzy skuteczne preparaty do walki z tym problemem, który dotyczy aż 70% światowej populacji.
Płyny do higieny jamy ustnej, spraye, tabletki, szczoteczki i pasty skoncentrowane na różnych problemach… Wszystkie produkty marki GUM nie tylko pomogą ci zachować zdrowie jamy ustnej i piękne, czyste zęby oraz świeży oddech, ale także zapobiegną rozwojowi bakterii i ich przedostawaniu się do całego organizmu, dzięki czemu chroni także przed ryzykiem różnych problemów zdrowotnych.
Mottto marki brzmi: „Dbaj o jamę ustną, a w ten sposób zatroszczysz się o ogólne zdrowie“.