GUERLAIN Jardins de Bagatelle woda toaletowa dla kobiet

GUERLAIN Jardins de Bagatelle woda toaletowa dla kobiet
GUERLAIN Jardins de Bagatelle woda toaletowa dla kobiet
100 ml

Kod: GUR11486 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis GUERLAIN Jardins de Bagatelle
Skład

Wstąp do pełnego kwitnących kwiatów, romantycznego ogrodu, w którym poczujesz się jak w raju. Damska woda toaletowa Guerlain Jardins de Bagatelle kryje w sobie piękne białe kwiaty, róże, hiacynty i żonkile. To idealny wybór dla kobiet, które kochają przyrodę.

  • kwiatowy zapach
  • inspirowany romantycznym, pałacowym ogrodem
  • dla romantycznej, zakochanej kobiety

Skład zapachu
Damska woda toaletowa Jardins de Bagatelle to zwiewna, czysta i pełna światła kompozycja zapachowa, idealna dla romantycznej duszy. W jej sercu wyczuwalny jest aromat neroli, jaśminu i gardenii. Nuty głębi oparte są na afrodyzjakalnej tuberozie, podkreślonej drzewnymi tonami.

Historia zapachu
Hrabia z Artois przyjął wyzwanie królowej Marii Antoniny, by zbudować zamek w Lasku Bulońskim w mniej niż 64 dni. Do zamku należały również ogrody, które były najbardziej romantycznym miejscem, jakie można było sobie wyobrazić. To właśnie one zainspirowały Jean-Paula Guerlaina do stworzenia Guerlain Jardins de Bagatelle, który stanowi idealny wybór dla zakochanej kobiety.

Główną rolę w wodzie toaletowej odgrywa tuberoza o afrodyzjakalnych właściwościach. Były one już znane Ludwikowi XVI, który rozkazywał aromatyzować pomieszczenia zamkowe tuberozą, aby demaskować kobiety w ciąży, wówczas niepożądane na królewskim dworze. U ciężarnych ten intensywny zapach powodował omdlenia.

Skład

Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
jaśmin, gardenia, neroli
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
nuty drzew, tuberoza
Grupy zapachów
kwiatowe

O marce GUERLAIN

Ponadczasowe know-how, ciągłe badania kliniczne, innowacje i udoskonalenia, odważni kreatorzy, legendarne kreacje i kultura piękna jako symbol marki. Wszystko to reprezentuje luksusowy dom perfumeryjny Guerlain, którego historia sięga 1828 roku.

Od początku istnienia firmy, Guerlain produkuje perfumy i kosmetyki we Francji. Marka łączy kunszt, najnowocześniejsze technologie oraz odpowiedzialność środowiskową i społeczną. Zespoły Guerlain dzień po dniu pracują nad formułami luksusowych, a jednocześnie zrównoważonych kosmetyków – w imię piękna klientów, przyrody i naszej planety. W akcie docenienia cennej wiedzy i doświadczenia marki, Guerlain otrzymał nagrodę „Living Heritage Company” od francuskiego Ministerstwa Gospodarki i Przemysłu.

Guerlain w 190 lat stworzył 1100 kompozycji zapachowych. Piąte pokolenie perfumiarzy Guerlain reprezentuje Thierry Wasser, który w swoich podróżach po całym świecie poszukuje najcenniejszych i oryginalnych, naturalnych substancji do produkcji luksusowych formuł zapachowych – zawsze z poszanowaniem dla miejscowej ludności i przyrody.

Poznaj szeroką gamę produktów Guerlain – od perfum Mon Guerlain, L'Homme Idéal i Aqua Allegoria po podkład L’Essentiel Foundation, puder brązujący Terracotta czy kultowy puder rozświetlający w kulkach Météorites.

Recenzje GUERLAIN Jardins de Bagatelle