Gucci Flora – Glamorous Magnolia woda toaletowa dla kobiet

7×
Gucci Flora – Glamorous Magnolia woda toaletowa dla kobiet
Gucci Flora – Glamorous Magnolia woda toaletowa dla kobiet
100 ml

Kod: GUC0181 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opakowanie produktu może się różnić od tego na zdjęciu.

Opis Gucci Flora – Glamorous Magnolia
Skład

Gucci Flora by Gucci Glamourous Magnolia to genialny, kwiatowy zapach dla kobiet, który symbolizuje spontaniczną radość z obecnej chwili. Kobiety, które używają zapachu Flora by Gucci Glamourous  Magnolia są romantyczne, a zarazem bezpośrednie i kochają życie.

Początek perfum Gucci Flora by Gucci Glamourous Magnolia składa się z cytrusowych akordów, które są następnie otulone orzeźwiającymi tonami zieleni. Wdzięczne kwiaty frezji zniewalająco łączą się z sercem zapachu. W nim skrywa się urocza magnolia i niebywale upojna gardenia. Perfumy damskie Gucci nadają się do noszenia przez cały dzień. Potrafią wytworzyć przyjemną atmosferę w pracy, na spotkaniu z przyjaciółmi, jak i przyjęciu towarzyskim.

Pozwól oczarować się wyjątkowym esencjom zapachu dla kobiet Gucci Flora by Gucci Glamourous Magnolia i poznaj co to znaczy prawdziwy luksus!

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
frezja, zielona nuta, cytrusy
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
magnolia, gardenia
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
piżmo, czekolada, drzewo sandałowe
Grupy zapachów
kwiatowe, zielone

O marce Gucci

Progresywna, innowacyjna i nadająca kierunek – marka Gucci kreuje świat mody od niemal stu lat. Jej nowoczesne i eklektyczne produkty stanowią dowód wybitności włoskiego rzemiosła i są niepokonane pod względem jakości i dbałości o szczegóły. 

Początek marce dał niepozorny Guccio Gucci, zakładając w 1921 r. warsztat obróbki skóry. Wtedy nie śnił nawet o tym, że nadał właśnie imię legendzie mody, która kiedyś zdobędzie świat.

Dziś marka Gucci błyszczy nie tylko na wybiegach dla modelek, swoje kolekcje rozszerzyła o inne dodatki, a także kosmetyki i perfumy. Do najbardziej interesujących należą niewątpliwie aromatyczny zapach dla mężczyzn Gucci Guilty lub romantyczny, kwiatowy zapach dla kobiet Gucci Bloom.

Zgodnie z wizją aktualnego dyrektora kreatywnego, którym jest Alessandro Michele, marka Gucci na nowo zdefiniowała luksus XXI wieku i umocniła swoją pozycję jednego z najbardziej pożądanych domów mody na świecie.

Recenzje Gucci Flora – Glamorous Magnolia7