Givenchy Gentlemen Only woda toaletowa dla mężczyzn

3×
Givenchy Gentlemen Only woda toaletowa dla mężczyzn
Givenchy Gentlemen Only woda toaletowa dla mężczyzn
100 ml
270,30

270,30 / 100 ml, w tym VAT
Kod: GIV0467 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro wtorek 20.04.2021
Nasze sklepy
już jutro wtorek 20.04.2021

Opis Givenchy Gentlemen Only
Skład

Bycie gentlemanem to postawa – to sposób życia. A prawdziwy gentleman nie obejdzie się bez eleganckiego zapachu. Męska woda toaletowa Givenchy Gentlemen Only, pachnąca mieszaniną nut korzennych, drzewnych i świeżych, została zaprojektowana specjalnie dla wszystkich mężczyzn, którzy mają swój styl także w dzisiejszych, nowoczesnych czasach.

  • drzewny, aromatyczny zapach
  • dla wszystkich, którzy czują się gentlemanami
  • dodaje pewności siebie przy każdej okazji

Skład zapachu
Zapach jest skomponowany z pięciu głównych składników, które mieszają się i wzajemnie harmonijnie uzupełniają. Niezwykłych doznań już na wstępie dostarczają nietradycyjne brzozowe liście, które od pierwszych chwil przenikają się z drzewem cedrowym, aromatyczną paczulą i delikatną wetiwerą. Do tych składników dołącza się na koniec aromat skóry, który dopełnia wrażenia zmysłowe i zapewnia długotrwałe wybrzmienie zapachu.

Historia zapachu
Zapach Givenchy Gentlemen Only powstał w 2013 roku w hołdzie dla legendarnego zapachu Givenchy Gentleman z 1974 roku, luźno nawiązując do jego sukcesów. Wodę toaletową stworzył perfumiarz Jean Jacques.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
liść brzozy
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
paczuli, wetiweria, drzewo cedrowe
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
skóra
Grupy zapachów
aromatyczne, drzewne

O marce Givenchy

Luksusowa odzież, wysokiej jakości kosmetyki i wspaniałe perfumy. To francuska marka Givenchy, która od ponad 60 lat oddaje hołd modzie i urodzie. Motywuje do znalezienia własnego, charakterystycznego stylu i pozostania sobą.

Historia marki Givenchy rozpoczęła się w Paryżu w roku 1952, kiedy projektant Hubert de Givenchy założył dom mody, noszący jego imię. W 1953 roku Hubert de Givenchy spotkał Audrey Hepburn i rozpoczęła się ich bliska współpraca. Dla wspaniałej Audrey, która szybko stała się jego muzą, Givenchy projektował kostiumy filmowe i ubierał ją na różne okazje.

W 1957 roku Givenchy przedstawia zapach L'Interdit, który pierwotnie dedykowany był tej pełnej uroku aktorce. Tak powstała firma Parfums Givenchy. Niebawem w ofercie marki pojawiły się inne niezapomniane perfumy, a w 1989 roku marka Givenchy rozszerzyła swój asortyment o kosmetyki.

Oprócz legendarnego Givenchy L'Interdit, który obecnie ma już nową, bardziej nowoczesną interpretację w postaci zapierającej dech w piersiach kwiatowej kompozycji zapachowej, popularnością cieszą się również Givenchy Irresistible i Gentleman Givenchy.

Perfumy Givenchy są ponadczasowe i w wyjątkowy sposób podkreślają charakter noszącej je osoby, tworząc oryginalny podpis olfaktoryczny, który sprawi, że staniesz się niezapomniana.

Recenzje Givenchy Gentlemen Only3