GilletteMach3 Sensitive zapasowe ostrza

Gillette Mach3 Sensitive zapasowe ostrza 8 szt.
Gillette Mach3 Sensitive zapasowe ostrza 8 szt.
8 szt.

Kod: GIL02768 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Gillette Mach3 Sensitive

Wymienne ostrza Gillette Mach3 Sensitive są specjalnie zaprojektowane dla mężczyzn o wrażliwej skórze. Każdy wymienny wkład ma mikrolistki osłaniające SkinGuard, które w pierwszej kolejności doskonale przygotowuje skórę i zarost do golenia. Trzy ostre ostrza z łatwością usuwają zarost, a pasek nawilżający natychmiast koi skórę. Dzięki temu znacznie zminimalizowane jest ryzyko podrażnienia lub zaczerwienienia skóry. Ułatw sobie golenie wrażliwej skóry dzięki wymiennym ostrzom Gillette Mach3 Sensitive!

Właściwości:

  • 3 ostre ostrza mocniejsze niż stal zapewniają idealnie gładkie golenie
  • pasek nawilżający ułatwia przesuwanie maszynki i zapobiega podrażnieniom skóry
  • mikrolistki osłaniające SkinGuard napinają skórę i przygotowują zarost do golenia
  • 1 zapasowa głowica wystarcza na 15 wygodnych goleń
  • kompatybilne ze wszystkimi maszynkami do golenia Gillette Mach3

Sposób użycia:
Włóż zapasową głowicę do golarki Gillette Mach3 i zabezpiecz ją. Aby uzyskać optymalne wyniki, zmieniaj głowicę mniej więcej co miesiąc. Używaj z żelem lub pianką do golenia.

O marce Gillette

Kosmetyki Gillette | Gillette koncentruje się na produkcji kosmetyków do golenia, a także wysokiej jakości maszynek do golenia. Firmę założył w 1895 r. King Camp i od samego początku skupiał się na opracowaniu idealnego ostrza do golenia.
Mimo, że slogan reklamowy brzmi „Najlepsze dla mężczyzny“, firma produkuje również kosmetyki i maszynki do golenia dla kobiet. System Mach3 zapewnia doskonałe golenie „za jednym pociągnięciem“, Fusion umożliwia golenie trudno dostępnych miejsc dzięki 5 ostrzom i jednemu ostrzu wyrównującemu. Kolekcja Gillette Venus przeznaczona jest natomiast wyłącznie dla kobiet. Podaruj sobie idealnie gładką i miękką skórę.

Recenzje Gillette Mach3 Sensitive