Przejdź do głównej zawartości
Fytofontana Aurecon Junior spray do uszu dla dzieci
Fytofontana Aurecon Junior spray do uszu dla dzieci
Sposób podaniado stosowania dousznego
Sposób podawaniawyrób medyczny

Aurecon Junior spray do uszu jest naturalnym produktem, zawierającym ekstrakty roślinne, których działanie zostało sprawdzone przez wieki oraz pomaga w jej usuwaniu drogą naturalną. W bardzo delikatny sposób usuwa nadmierną woszczynę, kurz i inne nieczystości, a także chroni przed powstaniem korka woszczynowego. 

Stosowanie preparatu zalecane jest w następujących przypadkach: zmniejsza możliwość powstania zapalenia ucha środkowego i kataru; zastępuje stosowanie wacików do czyszczenia uszu; służy jako środek zapobiegający zapaleniu ucha na skutek zamoczenia woszczyny wodą w basenie.

Sposób użycia:
Usuń folię ochronną. Przekręć końcówkę dozownika do pozycji poziomej. Zbliż do ucha końcówkę aplikatora i uwolnij dawkę preparatu. Stosuj 1-2 naciśnięcia. Powtórz tę samą czynność w drugim uchu. Głowę należy przechylić na bok, aby preparat nie wypłynął z ucha od razu po zastosowaniu. Po użyciu wyrobu końcówkę aplikatora należy umyć w letniej wodzie.

Zalecane dawkowanie:
1-2 aplikacje do każdego ucha, stosować 1-2 razy dziennie.

Ostrzeżenia:
Preparat jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 3. roku życia, szczególnie dla tych, u których powstaje tzw. sucha woszczyna. Preparat przeznaczony jest do regularnej higieny.

Producent/Dystrybutor:

  • Fytofontana CZ, s.r.o., Přístavní 1363/1, Holešovice, 170 00 Praha 7, Czechy

FytofontanaAurecon Junior wyrób medyczny spray do uszu dla dzieci

9×
40,30
Korzystniej o 30%
30 ml
28,20

Ponad 5 szt. w magazynie | 94,00 / 100 ml, zaw. VAT | Kod: CMO00033
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 20.05.2024
Nasze sklepy
poniedziałek 20.05.2024