Przejdź do głównej zawartości

Fudge

o značce Fudge

Australijska marka kosmetyków do włosów Fudge pomoże Ci wymodelować dowolną fryzurę. Produkty tej marki przeznaczone są dla osób, które poszukują najlepszych sposobów pielęgnacji włosów, a przy tym chciałyby zwracać na siebie uwagę, pokazać, kim są naprawdę, również swoją fryzurą. Fudge zachęca do kreatywności i wyrażania siebie poprzez stylizację i modelowanie włosów, kierując swoją ofertę do osób, które mają odwagę podejmować w tej kwestii śmiałe decyzje.

Marka Fudge Professional powstała w 1991 roku, kiedy to jeden z jej założycieli nadepnął na gumę do żucia w swoim rodzinnym Sydney. W głowach Glena Deana i pozostałych współzałożycieli narodził się pomysł na rewolucyjny, inspirowany gumą do żucia produkt, który zmieniłby rynek stylizacji włosów. Tak powstał krem modelujący Fudge Hair Shaper, którego łamiąca reguły stylizacji tekstura była kontrowersyjna, zaskakująca, a przy tym totalnie genialna na tyle, że do dziś pozostaje w niezmienionej formie.

Poznaj kultowe kosmetyki do włosów, które biorą swój początek w profesjonalnym fryzjerstwie, stosowane przez najsłynniejsze osobowości i gwiazdy z branży mody, muzyki i sztuki. Bestsellerami są tu zdecydowanie fioletowy szampon Fudge Clean Blonde oraz szampon Fudge Silver Shampoo, czyli produkty, które pozwalają na uzyskanie idealnego odcienia blondu. Niezależnie od rodzaju włosów, w portfolio marki Fudge znajdziesz szampon i odżywkę, które spełnią Twoje oczekiwania.

cały tekst ukryć tekst