Farby do włosów L’Oréal Paris oraz L’Oréal Professionnel

Bestsellery

Postaw na jakość, którą zapewnią Ci sprawdzone produkty do koloryzacji L’Oréal Professionnel oraz L’Oréal Paris.

Wybieraj spośród szerokiej palety odcieni produktów, na których możesz polegać. Szukasz emulsji ściągającej kolor włosów, szamponu koloryzującego, farby lub emulsji aktywującej? Produkty do koloryzacji L’Oréal gwarantują Ci lśniące i miękkie włosy o dowolnym odcieniu.

Nie ma znaczenia czy szukasz sposobu, jak pozbyć się siwizny czy też zamierzasz zmienić swój kolor włosów. Farby i szampony koloryzujące L’Oréal będą świetnym wyborem również przy odświeżeniu Twojego naturalnego odcienia.

Jak stosować farby L’Oréal

Nawet jeśli farbowałaś już włosy, nie zapomnij przeprowadzić próby uczuleniowej, aby zapobiec ewentualnej reakcji alergicznej. Niewielką ilość farby nanieś na skórę za uchem i poczekaj 48 godzin.

Oczekując na wyniki testu, możesz przygotować sobie akcesoria, które ułatwią koloryzację: ręcznik do przykrycia ramion, rękawiczki ochronne i krem natłuszczający. Dzięki niemu łatwiej usuniesz farbę L’Oréal ze skóry.

Zadbaj o kompletną pielęgnację i wypróbuj inne produkty L’Oréal! Wysokiej jakości kosmetyki do włosów farbowanych zapewnią, że Twoje włosy na długo pozostaną piękne.