Pastelowe farby do włosów

Pastelowe farby do włosów

Niech każdy Twój dzień będzie pastelowy i pełen radosnej zabawy. Pastelowe farby do włosów oferują mnogość odcieni, w których będziesz wyglądać świetnie nie tylko latem!

Wypróbuj popularne pasteloworóżowe farby do włosów, które rozświetlą każdy blond. Możesz też ożywić swój kolor niebieskimi, fioletowymi lub zielonymi akcentami. O perfekcyjne efekty zadbają pastelowe farby marek Maria Nila, L'Oréal ParisWella Professionals i innych!

Pastelowymi odcieniami możesz cieszyć się przez kilka dni albo wiele tygodni. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać odpowiedni produkt. Krótkotrwała zmiany na imprezie lub wakacjach? Sięgnij po zmywalne pastelowe kolory, farby w sprayu lub odżywcze maski koloryzujące. Dzięki nim uzyskasz nie tylko piękny efekt, ale i miękkie w dotyku włosy. Po kilku dniach możesz wrócić do swojego oryginalnego koloru.

Myślisz o zmianie na dłużej i coś Ci mówi, że jesteś urodzona do pastelowych odcieni? Wybierz trwałą farbę do włosów, a radosny i promienny odcień pozostanie z Tobą na długo. Również w tym przypadku nie zapominaj o pielęgnujących produktach do włosów farbowanych.

Przygotowanie włosów do farbowania

Nie jesteś blondynką, a chcesz uzyskać piękny, pastelowy odcień? Najpierw zastosuj rozjaśniacz do włosów, a następnie nałóż swój wymarzony kolor. W efekcie będziesz mogła się cieszyć swoim nowym, oryginalnym odcieniem!